Nauka 01.04.2015

Tax’n’You z KPMG

Już 7 kwietnia rusza ósma już edycja Tax’n’You – konkursu podatkowego organizowanego przez KPMG.

 

Studenci i ubiegłoroczni absolwenci studiów wyższych kolejny raz będą mogli wykazać się wiedzą z zakresu podatków i zdobyć płatne praktyki lub pracę w dziale podatkowym KPMG oraz nagrody rzeczowe i finansowe!
Konkurs skierowany jest do studentów III roku studiów licencjackich podejmujących studia II stopnia, III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów studiów magisterskich uczelni wyższych z 2013 r. zainteresowanych tematyką podatkową, prawną oraz rachunkową.

 

Wszystkim finalistom tegorocznej edycji Tax’n’You zaoferujemy płatne praktyki w KPMG w Polsce oraz wręczymy atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dodatkowo, trzem najlepszym osobom wybranym przez Kapitułę konkursu podczas finału, zaproponujemy umowę o pracę w KPMG w Polsce oraz nagrody finansowe w wysokości odpowiednio: 5 000 PLN, 3 000 PLN i 2 000 PLN.

 

Zgłoszenia do VIII edycji konkursu Tax’n’You 2014 można przesyłać w terminie od 7 do 26 kwietnia 2015 r. poprzez stronę kpmg.taxandyou.pl. Finał konkursu odbędzie się 22 maja 2015 r. w Warszawie.

Zapraszamy do rywalizacji!