Nauka 23.11.2016

Studenci UEK Zwierzakom

Nadchodzi zima, a wraz z nią tradycyjna już akcja Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - Studenci UEK Zwierzakom. Polega ona na przeprowadzeniu zbiórki potrzebnych artykułów dla wybranego schroniska.

 

Podczas tej edycji chcemy wspomóc Przytulisko Harbutowice. Jest to miejsce, które od 1999 roku stanowi bezpieczne schronienie dla psów i kotów, które nie miały szczęśliwego życia. Zostało założone głównie z myślą o starszych, kalekich i porzuconych zwierzętach. Obecnie mieszka tam ponad 70 czworonogów. Skromne środki małżeństwa prowadzącego Przytulisko nie są wystarczające, aby pokryć wydatki związane z utrzymaniem domu, karmieniem zwierząt i zapewnieniem im niezbędnej opieki lekarskiej. W związku z tym niezbędna jest pomoc ludzi o wielkim sercu.

 

 

Od 5 do 10 grudnia, na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego (ul. Rakowicka 27) zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy, karmy suchej i mokrej oraz środków czystości na rzecz Przytuliska. Serdecznie zapraszamy wszystkich do włączenia się do naszej akcji! Pomóc może każdy!