Kariera 27.10.2014

OGÓLNOPOLSKIE TARGI PRACY IT

Od 28 października do 2 grudnia 2014 roku w 6 miastach w Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Wrocław), na 14 uczelniach odbędą się Ogólnopolskie Targi Pracy IT.
Wydarzenia  dedykowane są studentom oraz absolwentom kierunków związanych z informatyką i nowymi technologiami, jak również osobom zainteresowanym szeroko rozumianym IT. 

 

Do udziału w targach zaproszono firmy poszukujące pracowników w obszarze z branży IT, by mogły przedstawić oferty pracy, staży i praktyk kierowanej przede wszystkim do studentów, jak również absolwentów i młodych specjalistów.

Wystawcy stworzą unikalny labirynt różnorodnych ścieżek kariery. Wystarczy przyjść, porozmawiać, zostawić swoje CV (będzie można skonsultować je ze specjalistami lub w razie potrzeby napisać od początku i wydrukować na miejscu) a marzenie o pracy w renomowanej firmie może się spełnić.

 

Dlaczego warto przyjść na Ogólnopolskie Targi Pracy IT:

• Będzie można spotkać w jednym miejscu wiele interesujących firm poszukujących pracowników.

• Obecni na targach specjaliści ds. rekrutacji pomogą napisać życiorys, który zwiększy szanse na otrzymanie pracy marzeń.

• W trakcie targów będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

• Ponadto wiele innych ciekawostek czeka na uczestników.

 

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia strony www.TargiPracyIT.pl, na której będzie można odnaleźć szczegóły dotyczące poszczególnych miast i firm pojawiających się na wydarzeniach.