Kariera 04.12.2014

HIGHWAY TO CAREER

Jak pokierować swoją karierą po studiach? Lepiej założyć własny biznes czymoże pracować w międzynarodowych korporacjach? Te i wiele innych pytań zadaje sobiewiększość studentów zastanawiających się nadswoją przyszłością zawodową.

 

Dwudniowakonferencja Highway to Career, organizowanaprzez AIESEC - międzynarodową organizacjęstudencką, z pewnością rozwieje wszelkiewątpliwości. Takie wydarzenia, jak konferencja Highway to Career, to szansa na wysłuchanieopinii osób z doświadczeniem, zdobycie odpowiedzi na nurtujące nas pytania czy poszerzeniewiedzy. Konferencja organizowana jest przez studentów, co jest dużą zaletą, ponieważ doskonale rozumieją oni potrzeby swoich rówieśników. Celem organizatorów jestprzedstawienie studentom ich możliwej ścieżki kariery oraz zmotywowanie do działania i zaplanowania swojej przyszłości.


Konferencja specjalnie została podzielona na dwa dni. Pierwszy dzień (3.03) poświęcony będzie tematowi własnego biznesu. Prelegentami będą mówcy motywacyjni oraz osoby prowadzące swój biznes. Tematyka drugiego dnia (4.03) to praca w międzynarodowych firmach a prelegentami będą menedżerowie z największych korporacji. Konferencja odbędzie się w dniach 3-4 marca 2015 roku w budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jest ona bezpłatna i każdy może w niej wziąć udział. Będzie to pierwsza edycja projektu Highway to Career, dlatego warto sprawdzić co ciekawego przygotowali członkowie organizacji AIESEC.