Testujemy 15.10.2015

Escape the room!

Zastanawialiście się kiedyś jak to jest uciec z PRL-owskiego więzienia? Teraz macie okazję to zrobić. Wykorzystując spryt oraz umiejętności Twoje i Twoich znajomych musicie rozwiązać złożone łamigłówki. Wszystko to, by wydostać się z więzienia zanim przybędą oprawcy. Macie jedynie godzinę czasu zanim się za Was zabiorą.

 


Po przetrząśnięciu całego pomieszczenia, zaglądnięciu w każdy zakamarek pokoju, będziemy musieli  te wszystkie (czy aby na pewno wszystkie?) odnalezione elementy do siebie dopasować. Ale jak połączyć szyfr kłódki z wydawać by się mogło przypadkowymi elementami i wskazówkami? Jak sięgnąć po kluczyk, który jest poza naszym zasięgiem? Tu każdy szczegół może mieć kluczowe znaczenie. Bądźcie więc bardzo czujni! Współwięzień obdarzony spostrzegawczością, kreatywnością albo miłośnik matematycznych łamigłówek może być nieocenionym wsparciem Twoich wysiłków. Warto zabrać zatem ze sobą 2-3 znajomych do wspólnej zabawy.  

Specjalnie dla Was przetestowaliśmy „Real Escape” w Krakowie.
Już na początku znakomite wrażenie robi bardzo sugestywna scenografia. Efekty dźwiękowe dobrze to uzupełniają potęgując efekt.

Kolejnym bardzo ważnym elementem jest dopracowany scenariusz. Pozwala świetnie wczuć się w rolę więźnia, któremu pozostała ta jedna możliwość ucieczki. Emocje więc rosną z każdą chwilą, a czasu nieubłaganie pozostaje coraz mniej…W trosce o Waszą dobrą zabawę nie możemy zdradzić Wam zbyt wiele szczegółów. Powiemy tylko, że warto dać się tu zamknąć :)Kraków, ul. H. Siemiradzkiego 17/6
+48 502 839 406
biuro@real-escape.pl