DIVA MUSIC GALLERY

UL. ŚW. TOMASZA 20
31-020 KRAKÓW
REZERWACJE 12 4292066 515232744
e-mail: info@divaclub.pl
ORGANIZACJA IMPREZ: 502 095 635

Oferujemy

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o Diva Music Gallery.

Muzyka. W naszej galerii dźwięków usłyszysz brzmienia muzyki house, elektro, r\\\'b\\\'n, soul, oldschool oraz wszystkie gatunki pochodne. Codziennie dostarczamy nowe porcje muzyki, którą serwują nasi rezydenci oraz specjalnie zaproszeni goście. Budujemy dla Was galerię złożoną z najznakomitszych przedstawicieli sceny klubowej, pokazujemy jak różnorodne bywają oblicza, na pozór klasycznych gatunków. Nie boimy się eksperymentować, wyszukując kwintesencję tego, co w muzyce najlepsze. To ona staje się dla nas inspiracją dla tworzenia kolejnych eventów.

Klimat. To co wyróżnia nas spośród grona klubów to atmosfera miejsca. Łamiemy reguły tańcząc na barze. Robimy imprezy tematyczne, gdzie strój i wystrój wywołuje śmiech, zaskoczenie i radość! Nie ulegamy kanonom, szukając własnej osobowości. Uprzedzenia?! Nie znamy takiego słowa. My bawimy się bez granic!

Ludzie. Czy Diva istniałaby bez Ciebie? Absolutnie nie. Prawdziwą kwintesencją tego miejsca są ludzie, którzy się w nim bawią, pracują i poznają. Ekipa Divy to prawdziwa galeria osobowości, pomogą Ci w wyborze drinków, usadzą w wygodnej loży, zaproszą na koleżeńską banię. ;) Niezłe z nich charakterki! A jacy są nasi goście? Jesteś nim Ty, ja, my, Wy, oni, one. prawdziwa różnorodność charakterów, twarzy, stylów bycia. Pewne jest jedno - łączy nas miłość do dobrej zabawy!

Gdzie jesteśmy