News 21.10.2016

Zostań współorganizatorem 10. Gali Finałowej MediaTory!

Organizatorzy Plebiscytu MediaTory ruszyli z akcją crowdfundingową, dzięki której chcą zebrać 20 tysięcy złotych na jubileuszową 10. Galę Plebiscytu MediaTory. Zbiórka środków potrwa do 14 listopada na portalu odpalprojekt.pl.
 

Z akcją można zapoznać się pod adresem: http://odpalprojekt.pl/projekty/pokaz/1079,jubileuszowa-10--gala-mediatory. W tym roku, potrzebujemy większego wsparcia finansowego, by uświetnić jubileusz Mediatorów. Zależy nam, aby tegoroczna Gala Finałowa była tą najbardziej wyjątkową - mówi Wioletta Klytta, Prezes Stowarzyszenia MediaTory. Gala jest efektem wielomiesięcznej pracy zespołu studentów, działających non-profit, którzy biorą udział w przygotowaniach wydarzenia. Ideą, która przyświeca organizatorom Plebiscytu, jest docenianie i promowanie dziennikarstwa o najwyższych standardach. 

 

    Nawet małe wsparcie projektu daje szanse na realne uczestnictwo w organizacji Plebiscytu oraz możliwość zapisania się w jego historii. Organizatorzy w zamian za pomoc oferują atrakcyjne nagrody takie jak zaproszenia VIP na Galę Mediatorów, bankiet oraz afterparty, na którym będzie szansa poznania nominowanych w tej edycji dziennikarzy. Ponadto w zamian za odpowiedniej wysokości dofinansowanie zespół zapewni nocleg w Krakowie bądź statuetkę na miarę laureata Plebiscytu dla FundaTORa, który wesprze projekt. Uroczysta Gala wieńcząca całą pracę zespołu nad Plebiscytem odbędzie się 3 grudnia o godz. 17:00 w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

 

Organizatorami 10. edycji Plebiscytu są: Stowarzyszenie MediaTory oraz Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ. Współorganizatorem Plebiscytu jest Uniwersytet Jagielloński, a Sponsorem Głównym - Fundacja Seriatim.

Medialną popularność MediaTorów monitoruje Instytut Monitorowania Mediów


***

Pełna lista dziennikarzy i materiałów nominowanych w Plebiscycie dostępna jest na: www.mediatory.pl
Zapraszamy także na naszego Facebooka:
www.facebook.com/Mediatory
oraz Twittera:
www.twitter.com/MediaTory