Lifestyle 22.08.2014

ZEGARKI S.T.A.M.P.S CIĄGLE MODNE!

Kolory, zmiany i kultowy kształt – to się nigdy nie znudzi! Faceci zwykle uwielbiają zegarki i chętnie je wymieniają. Dlatego kolejnym pomysłem prezentowym jest właśnie zegarek.

 

ONA: Osobiście nie podobają mi się mi się zegarki na złotej bransolecie, a mój facet uwielbia wszystko, co jest oryginalne i kolorowe. Tym samym długo nie musiałam zastanawiać się nad wyborem :)

 

Zegarki STAMPS

 

ON: Nie jestem wielkim zwolennikiem zegarków. W zasadzie nie noszę ich zgodnie z przeznaczeniem bo czas i tak sprawdzam, jak większość z nas, odruchowo w komórce. Zegarek dla mnie to dodatek, a im bardziej wyrazisty i nietypowy tym lepiej. Nie przepadam za wielkimi i ciężkimi tarczami, Bondowskimi Omegami, czy super niezniszczalnymi wytworami współczesnych zegarmistrzów. Nie należę też do ludzi, którzy za pomocą zegarka starają się coś udowodnić. Kiedy zobaczyłem pierwsze STAMPSy od razu wiedziałem, że to coś dla mnie.

stamps

To co mi się najbardziej podoba, to możliwość częstych zmian. Nie jestem skazany na jeden zegarek, mogę mieć kilka tarcz i zmieniam je w zależności od ubrania i okoliczności. Zegarek świetnie pasuje do luźnego stylu i dobrze prezentuje się na co dzień. Pomimo, że STAMPSy są już od pewnego czasu na rynku, posiadacz takiego zegarka nadal wzbudza spore zainteresowanie wyróżniając się w tłumie.

 

stamps lis

Większość tarcz jakie posiadam otrzymałem w prezencie i uważam, że taki prezent zawsze będzie trafiony. Pasuje zarówno kobiecie jak i mężczyźnie a niektóre tarcze z powodzeniem mogą być używane przez oboje – na zmianę :)

Na rynek bez przerwy wprowadzane są nowe tarcze, paski i dodatki tak, by nadążyć za zmianami gustów i trendów. Ta zabawa nigdy się nie skończy!

 

Więcej tekstów o modzie, urodzie i prezentach... widzianych okiem kobiety i mężczyzny... znajdziecie na blogu lifestylowym Lansik i Stylówa! 


Zachęcamy do subskrybcji na www.facebook.com/lansikistylowa