Kultura 05.03.2019

Wybory Najmilszych z wielkim przytupem!

To właśnie podczas tego wydarzenia zostaje wybrana para najmilszych studentów UEK. Dwójka zwycięzców przechodzi do kolejnego etapu podczas którego ma szansę na zdobycie tytułu Najmilszej Studentki i Super Studenta Krakowa. Jednak zanim do tego dojdzie, kandydaci muszą zmierzyć się z zadaniami, które przetestują ich kreatywność i osobowość, a przede wszystkim dostarczają wszystkim obecnym śmiechu i pozytywnej energii. W przerwach pomiędzy konkurencjami czas będą umilać występy oraz konkursy dla widowni.

 

Jak najlepiej zakończyć taki wieczór? Koncertem!

 

Tegoroczną gwiazdą Wyborów Najmilszych jest grupa muzyczna Rasmentalism. Będąca jedną z bardziej rozpoznawalnych grup hip-hopowych w Polsce, dlatego możemy spodziewać się dużej frekwencji na wydarzeniu 7 maja w krakowskim Klubie Kwadrat.

 

Do tej pory w ramach zespołu, jak i poza nim współpracowali z najważniejszymi polskimi artystami. Wśród nich są m.in.: Dawid Podsiadło, Taco Hemingway, Natalia Nykiel, Otsochodzi, Bitamina, Kamp!, XXANAXX, Piotr Zioła, Sokół, Mrozu i wielu innych.

Charakteryzujący się nietypowym stylem członkowie zespołu - Kamil "Ment" Kraszewski, Arkadiusz "Ras" Sitarz i Marek "DJ Tort" Wieremiejewicz na pewno wprowadzą na Wyborach Najmilszych atmosferę, jakiej jeszcze nie było!

 

Sprzedaż biletów już ruszyła, więc nie zwlekajcie i bawcie się z nami już 7 maja w Klubie Studenckim “Kwadrat”!

 

Facebook: https://bit.ly/2UkweHp

Wydarzenie: https://bit.ly/2IVcxV9

Biletomat: https://bit.ly/2Hgj6iL