Testujemy 12.08.2015

Testujemy - WRT Karting Kraków

Tym razem przetestowaliśmy dla Was tor WRT Karting Kraków. Wybraliśmy się tam całą redakcją by poczuć emocje i rywalizację rodem z Formuły 1. 

 

Na początek kilka informacji wstępnych:

Na Nowolipki 3 najprościej dotrzeć za pomocą własnego samochodu. Można też podjechać tramwajem nr 1. W takim przypadku czeka nas jeszcze ok 15 minutowy spacer.  Zabierzcie ze sobą kominiarkę lub buff'a. Za 5 złotych możecie też otrzymać kominiarkę na miejscu. 

Cały dodatkowy osprzęt - rękawice oraz kask otrzymacie na miejscu już w cenie przejazdów.

 

 
Tor WRT Karting Kraków jest duży, kręty i jest w nim wystarczająco dużo miejsca do wyprzedzania maruderów. 


Jeśli przybędziecie przed czasem możecie wygodnie poczekać na swoją kolej przytorowej kawiarence. Jeśli będziecie większą ekipą tu możecie świętować zwycięstwa i porażki uczestników. 

Pamiętaj jednak - piłeś? NIE JEDŹ!

 

Czas jazd to 8, 16 i 24... itd minut. Lepiej podzielić dłuższą obecność na kilka przejazdów 8 minutowych. karting wbrew pozorom to sport wymagający dużo siły i skupienia. Krótsze a liczniejsze jazdy są przyjemniejsze, a ty bęziesz bardziej zdeterminowany by poprawić poprzednie wyniki.
8 minut na torze to kilkanaście okrążeń długiego toru.. Po zakończeniu jazdy z pewnością będziesz chciał wrócić do swojego bolidu jak najszybciej. 
Dodatkowo im więcej wykupicie minut tym tańsze one będę dzięki systemowi rabatów. Do wyboru są 4,5 konne oraz mocniejsze 8 konne gokarty.
Jeśli jeździsz okazjonalnie - weź mniejszy - najprawdopodobniej i tak nie wykrzeszesz z niego pełni mocy a jazda będzie dla Ciebie przyjemniejsza. Po pewnym czasie przesiądź się do mocniejszego i zacznij bić rekordy toru!


Każdy zawodnik po skończonym przejeździe otrzyma listę swoich czasów oraz czasów swoich przeciwników. Dodatkowo są tam podane rekordowe wyniki dla danego tygodnia miesiąca i wszechczasów. Może i ty znajdziesz się kiedyś na ścianie chwały WRT Karting? :) 

To jedno z najfajniejszych miejsc w Krakowie - pozycja obowiązkowa dla fanów motoryzacji!