Kultura 13.12.2014

WIECZÓR SŁOWIAŃSKI 

Pasza SAMOKHIN

Dawid Łasut, krakowski społecznik i aktywista, zaprasza na kulturalne wydarzenie roku – „WIECZÓR SŁOWIAŃSKI”, który odbędzie się 18.12 (czwartek) w Hotelu Park Inn Radisson w Krakowie. Start: 18.00. WSTĘP WOLNY.

 

 

„Oderwijmy się choć na chwilę od polityki,  zapomnijmy o propagandzie negatywnych emocji i pobądźmy razem.  Tak po prostu – tuż przed świętami. Jestem Polakiem,  w dużym stopniu solidaryzuję się z Ukrainą i dobrze znam Rosję . Mam bardzo wyważone i zdrowe podejście do wszystkich wschodnich sąsiadów i właśnie dlatego przyszedł mi do głowy pomysł organizacji wieczoru polsko – rosyjsko – ukraińskiego ponad podziałami i stereotypami. Dzięki środkom własnym oraz pomocy sponsorów wstęp na wydarzenie będzie wolny, co daje ogromną satysfakcję” – mówi organizator.

 

wawrzyniec Kuc - KISS OF ARCTIC

 

W programie wydarzenia m.in. występ popularnej grupy SAMOKHIN BAND, aktorki Magdaleny Kozińskiej, wystawa ikon krakowskich artystów, krótka relacja z wyprawy Wawrzyńca Kuca „KISS OF ARCTIC” do Workuty, licytacja na rzecz podopiecznych Domu Seniora na Grzegórzkach, finał konkursu plastycznego dla dzieci. Ponadto gigantyczny  tort-niespodzianka ufundowany przez „Cukiernię Michalscy” oraz bogaty stół słowiańskich przysmaków.

Wydarzenie wspierają salony meblowe VINOTTI, Media Billboards, restauracja Krakowskie Przedmieście, przedszkole Chata Skrzata, Mercator Medical, Piwniczanka, B.P. Damar, Golden Speech, Femmalium MED&SPA, TV M, restauracje: Krakowskie Metro oraz Balkan Express Grill.

 

„WIECZÓR SŁOWIAŃSKI”

18.12 (czwartek) 18:00

Hotel Park Inn Radisson (Monte Cassino 2, Dębniki, Kraków)

WSTĘP : WOLNY (impreza ma charakter otwarty –brak potrzeby rezerwacji miejsc)

Więcej informacji  już wkrótce znajdziesz  na fanpage organizatora : www.facebook.com/EfektywnyRosyjski