Kariera 22.03.2019

V edycja Targów Pracy Open Career Days

Już 26 marca w godzinach 09:00 - 15:00 na Arenie Gliwice odbędzie się V edycja Targów Pracy Open Career Days organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST Gliwice.

 

Wydarzenie jest ukierunkowane do studentów 3-5 roku. Umożliwia ono bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami oraz daje szansę na pozostawienie swojego CV w bazie dostępnej dla naszych partnerów. W ramach OCD planowane są także rozmowy kwalifikacyjne organizowane przez firmy podczas wydarzenia.

 

Podczas V edycji Open Career Days każdy z odwiedzających będzie mógł skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji. Na zmęczonych studentów czekać będzie specjalnie przygotowana Strefa Studenta z różnego rodzaju udogodnieniami i atrakcjami oraz darmową herbatą, natomiast na stoisku Stowarzyszenia BEST Gliwice będzie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami i dowiedzieć się czegoś więcej o organizacji.

 

Oprócz Targów Pracy, w tej edycji OCD organizujemy także Dzień Konferencyjny. Poświęcony on będzie dyskusji na temat nauczania wyższego na Politechnice Śląskiej. Dodatkowo tego dnia, odbędą się także panele warsztatowe prowadzone przez firmy. To wszystko odbędzie się dzień po targach pracy, czyli 27 marca w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko.

 

Board of European Students of Technology to apolityczna organizacja non-profit, zrzeszająca studentów uczelni technicznych z całej Europy. Organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Studentów BEST Gliwice, od 25 lat działa przy Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Wśród projektów Stowarzyszenia znajdują się także m.in. BEST IT Festival, program międzynarodowych Kursów Naukowych oraz konkurs inżynierski EBEC, odbywający się we wszystkich europejskich miastach, w których obecny jest BEST.

 

https://www.facebook.com/opencareerday/