Testujemy 21.10.2016

Te buty polecam wszystkim swoim znajomym!

Buty PRABOS

Do trekkingu, biegania, chodzenia po mieście... Na pogodę I na nie pogodę. Nie wierzycie? Przetestujcie je sami! Ja zaryzykowałam, wypróbowałam I kolejne buty trekkingowe , które kupię, również będą marki PRABOS!
 

Na każde warunki

Lubię moje pomarańczowe KANGRI GTX firmy PRABOS. Mam je od pięciu lat i cały czas świetnie się sprawdzają, są nadal wodoszczelne I stopa się nie poci. Byłam w nich zimą w Norwegii, poszukując za kołem podbiegunowym zorzy polarnej. Wytrzymały biebrzańskie bagna i himalajski trekking. Zdały egzamin na ferratach w Dolomitach. Jak również podczas częstych wypadów w Tatry, nawet zimą przy mrozie i suchym śniegu. Zwłaszcza że bez problemu można dopasować do nich raki koszykowe. A jak wpadłam do stawu, usiłując zrobić zdjęcie, wytrzymały próbę wody. Nie przemiękły. Woda nalała się górą.

 


Jak odkryłam markę PRABOS
Za każdym razem, jak kupowałam buty górskie  na moje wyprawy i nie tylko, twierdziłam, że to już na pewno ostatnie. Po czym okazywało się, że po jakimś czasie puściły w nich szwy, a podeszwa zaczęła się odklejać. Po raz kolejny więc stanęłam przed koniecznością kupienia nowych. Jakie wybrać? Potrzebowałam takich, w których mogłabym chodzić zarówno latem, ale także czasami I zimą. I po poszukiwaniach, przeglądaniu testów i rankingów, wymieniając informacje na forum, porzuciłam poprzednie marki i zdecydowałam się na buty firmy Prabos. Jak do nich dotarłam? Polecił mi je znajomy, który chodził w takich butach kolejny sezon i był bardzo zadowolony. Uznałam, że nie ma lepszej reklamy, jak taka rekomendacja. I TO BYŁO TO!

 

 

Atrakcyjna oferta
Firma PRABOS oferuje buty do różnego rodzaju aktywności, z różnych materiałów, w tym ostatnio ze specjalnie stworzoną z nanowłokien unikalną membraną  NANODRY® (charakteryzuje ją wysoka wodoszczelność I przepuszczalność pary wodnej).
 

Po kilku latach intensywnego użytkowania mogę stwierdzić, że buty marki PRABOS:
* Są wytrzymałe I starannie wykonane. Chodzę w nich już piąty rok i poza tym, że pomarańczowy nubuck nieco wyblakł, znajdują się w świetnym stanie. Podczas gdy w moich górskich podwójnych butach po 4 latach zaczęły puszczać szwy!

* Są wygodne. Wiem, co mówię, bo mam haluksy, często robią mi się pęcherze. A w butach firmy Prabos moje stopy przez cały czas pozostają w dobrej formie.

* Zapewniają komfort. Nie przemakają, a stopa się nie poci.

* Są efektowne I mają estetyczny wygląd, co jest dla mnie istotne, bo nie znoszę topornch, ciężko wyglądających butów.
* Są konkurencyjne cenowo.

* Sprawdzają się zarówno na skale, piargach, śniegu i lodzie, a także na mokrej trawie i bagnach.

 

 

Marka PRABOS ma ponad 150-letnią tradycję. Oferuje buty trekkingowe dla dorosłych,  buty dla dzieci, myśliwskie, wojskowe I specjalne, m.in. dla strażaków I ratowników. Więcej informacji na stronie www.prabos.pl/pl