News 06.04.2018

Tania paczka z Warszawy do Londynu

Usługi pocztowe należą do tych, które obecnie drożeją najszybciej. Coraz większą popularnością cieszą się zatem tanie przesyłki kurierskie, które mogą stanowić nie tylko znakomite uzupełnienie rynku, ale i alternatywę dla tradycyjnego dostawcy.

Wysyłka kurierska cieszy się w naszym kraju niezmiennie dużym zainteresowaniem. To najwygodniejszy sposób ,by nasza paczka szybko trafiła do właściwego adresata, zarówno w kraju jak i za granicą. Przykładowo wysyłka do Anglii  trwa zaledwie 4-6 dni ,a i ten czas można jeszcze skrócić wybierając np. opcję ekspress.

 

Tania wysyłka zagraniczna cieszy się dużą popularnością także dlatego, że umożliwia dostarczenie większej ilości przesyłek na miejsce bez konieczności wykupywania np. dodatkowego bagażu w samolocie.  Kurier odbierze od nas paczkę i dostarczy pod wskazany adres kilka dni później. To nie tylko tanie, ale i bardzo wygodne rozwiązanie z którego korzystają np. nasi rodacy przewożąc upominki, większe zakupy czy lokalne smakołyki! Ile kosztuje paczka z Londynu? Zaledwie 56 zł!

Jeśli więc wybierasz się na dłuższe wakacje, część swojego bagażu możesz wysłać kurierem.
Poza niewielką liczbą zastrzeżonych produktów, kurierem możesz wysłać prawie wszystko!

 

Przeprowadzasz się? Pomoże Ci w tym kurier!

Każda przeprowadzka, to nie lada wyzwanie i transport kosztuje nas średnio  480 zł lub, aż 1600 zł w przypadku przeprowadzki za granicę. A co jeśli można to wszystko uprościć i na dodatek zaoszczędzić? Cena paczki z Krakowa do Warszawy, to zaledwie ok 18 zł. I mówimy tu o naprawdę dużym pudle! Kurier odbierze od nas 4-5 takich paczek, a po 3 dniach wszystko będzie czekało na nas w Warszawie.  To chyba najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie, z którego korzystają nie tylko studenci, ale i managerowie i pracownicy tymczasowi.
W przypadku przeprowadzki do Anglii, tani kurier do Londynu to już konieczność, dzięki któremu nasza paczka zostanie dostarczona na miejsce za ułamek ceny standardowego transportu. I to pod same drzwi!