Kultura 25.05.2014

ŚNIEŻKA CZAD FESTIWAL!

Śnieżka Czad Festiwal to nowa forma muzycznego świętowania, organizowana w ostatni weekend wakacji na terenie ośrodka sportowego w Straszęcinie. Dziennie na jednej scenie pojawi się ok 6 zespołów, ponad 8 godzin muzyki. Festiwal to nie tylko muzyka ale to też atmosfera,  bogata oferta gastronomiczna i przysparzające niezapomnianych wrażeń wesołe miasteczko. Czadowy festiwal to impreza na której nie może was zabraknąć.

Uczestnik imprezy jest zobowiązany stosować się do postanowień Regulaminu Festiwalu, którego pełna treść jest dostępna na stronie internetowej www.czadfestiwal.pl oraz na terenie festiwalu w punkcie informacyjnym, gdzie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące naszego festiwalu.

 

NIE ZABIERAJ NA TEREN FESTIWALU:

Aparatów cyfrowych z zoomem optycznym powyżej 6x. Niedozwolone jest wnoszenie sprzętu foto mogącego mieć profesjonalne zastosowanie, np. z wymienną optyką. • Parasolek ze spiczastym zakończeniem • Niebezpiecznych przedmiotów (noży, ostrych narzędzi, gazu, broni, znaczników laserowych etc.) • Alkoholu, narkotyków, etc. Szczegółowa lista przedmiotów zabronionych na terenie festiwalu znajduje się w Regulaminie na stroniewww.czadfestiwal.pl

 

WYMIANA BILETÓW NA OPASKI:

Bilety jednodniowe i karnety podlegają wymianie na identyfikatory w formie opaski. Z identyfikatora może korzystać tylko jedna osoba. Uszkodzenie lub zerwanie identyfikatora powoduje utratę jego ważności. Na Śnieżka Czad Festiwalu jest jeden punkt wymiany biletów na opaski znajdujący się na terenie festiwalu w punkcie informacyjnym.

 

Opaski upoważniają Was do wielokrotnego wstępu na teren festiwalu. W przypadku karnetu dwudniowego ta sama opaska upoważnia do wstępu w obydwa dni, dlatego polecamy dbać o „festiwalową biżuterię” (nie niszczyć, nie ściągać,…etc).

Pamiętaj, pierwszego dnia festiwalu większość osób wymienia bilet na opaskę. Dlatego zachęcamy do przyjeżdżania na teren festiwalu na około 2 godziny przed upatrzonym koncertem.

 

BILETY
Przypominamy, że do końca maja możecie kupić KARNETY na Czad Festiwal 
Śnieżka w PROMOCYJNEJ cenie!

Karnet dwudniowy – 68 zł do 31.05.2014 r. lub WYCZERPANIA LIMITU!
Po okresie promocyjnym – 85 zł, w dniu koncertu – 95 zł

Ceny biletów jednodniowych:
Piątek – 60 zł w przedsprzedaży, w dniu festiwalu 70 zł
Sobota – 50 zł w przedsprzedaży, w dniu festiwalu 60 zł

Bilety już w sprzedaży na stronie ticketpro.pl oraz w całej Polsce w salonach Empik, Avans, Media Markt i Saturn oraz w Sklepie Muzycznym MIRO przy ul. Gawrysia 2 w Dębicy. 

 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY - EKIPA PODAJ DALEJ!