News 22.04.2014

SIŁA MARZEŃ

Wierzysz w siłę marzeń? Ciągle snujesz coś w swojej głowie i robisz wszystko, aby jak najszybciej swe myśli przeobrazić w rzeczywistość? Lubisz pomagać innym, masz masę pomysłów i duże samozaparcie, a przy okazji trochę wolnego czasu?

Dołącz do nas i zatrać się razem z nami w spełnianiu marzeń! Fundacja Mam Marzenie poszukuje wolontariuszy, którzy pomogą zrealizować marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Staramy się dostarczyć naszym podopiecznym i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość. Spełnienie największego marzenia takiego dziecka jest czasem bardziej mobilizujące do dalszej walki z chorobą niż jakiekolwiek lekarstwa, a uśmiech marzyciela dużo cenniejszy niż jakakolwiek zapłata.

Cała Fundacja oparta jest na zasadzie wolontariatu, nikt z osób reprezentujących i działających na rzecz FMM nie pobiera za swoją pracę wynagrodzenia. Wszystkie działania, które uczynisz w tej Fundacji będą skierowane tylko i wyłącznie dla naszych podopiecznych, a każda zdobyta złotówka wydana na ich marzenia. Cała akcja spełnienia marzenia wygląda bardzo atrakcyjnie.

U nas możesz wykorzystać swoją wiedzę i predyspozycje i zdobyć cenne doświadczenie: Wolontariusze Fundacji poznają dziecięce marzenia, poszukują sponsorów, organizują akcje charytatywne oraz promocyjne, kontaktują się z mediami, pozyskują nowych partnerów i przyjaciół Fundacji. W naszym gronie możesz zostać specjalistą ds. marketingu, wizerunku czy też możesz być organizatorem wielkiej imprezy masowej, a przede wszystkim w Fundacji Mam Marzenie będziesz naocznym świadkiem spełniania marzeń. Tutaj każdy pomysł może okazać się na wagę złota, a zawsze stawką jest najpiękniejsze gdyż dziecięce … marzenie.

 

Aby zostać wolontariuszem Fundacji wystarczy przyjść na spotkanie, na którym można dowiedzieć się wszystkiego o naszej pracy, poznać marzenia dzieci, poznać wolontariuszy oddziału. Aktualnie w Polsce mamy 16 oddziałów, które z otwartymi rękami czekają na pomoc. Wolontariuszem może zostać osoba w każdym wieku, która lubi prace z dziećmi i dla dzieci. Więcej informacji o Fundacji Mam Marzenie oraz terminach spotkań w poszczególnych oddziałach można uzyskać na stronie internetowej: www.mammarzenie.org


Marcin Czerwiński