News 07.04.2014

JEDZENIE Z ULUBIONEJ RESTAURACJI?  TERAZ TO PROSTE!

Zakupy internetowe to znak naszych czasów. Zamawiamy sprzęt AGD, RTV... teraz możemy także zmówić jedzenie prosto z naszej ulubionej restauracji. Możemy też surfować po smakach dziesiątek innych doskonałych restauracji i pizzerii w Twojej okolicy.

A to nie wszystko! Teraz na portalu www.pyszne.pl możesz dokonać zakupów bez dodatkowych kosztów a często z atrakcyjnym rabatem - także dzięki aplikacji na smartfony! Co to oznacza? Nie tylko możesz zamówić jedzenie wracając do domu ale i podczas zwiedzania Warszawy czy Gdańska.

Nie musisz poświęcać swojego czasu na poszukiwania lokalu - to on przyjedzie do Ciebie!

 


 

 

Pyszne.pl to nowoczesny portal dla ludzi żyjących w ciągłym ruchu, a jednocześnie doceniających bardzo dobrą kuchnię, która teraz jest na wyciągnięcie ręki.

 

Serwis pyszne.pl powstał w 2010 roku i posiada w swojej bazie ofertę z ponad 1500 restauracji w całej Polsce. Zamawianie jedzenia przez serwis pyszne.pl jest bardzo łatwe i intuicyjne. Wystarczy wejść na stronę główną pyszne.pl i podać adres pod który chcemy złożyć zamówienie. Po jego podaniu pokażą się restauracje, oferujące dowóz jedzenia w dane miejsce.  Następnie należy wybrać restaurację i z jej menu danie, na które mamy ochotę. Cała procedura przypomina kupowanie produktów w sklepie internetowym.  Płacenie przez system jest bezpieczne i opatrzone niezbędnymi zabezpieczeniami. Do wyboru są 4 formy płatności: kartą kredytową, przelewem, poprzez system PayPal oraz gotówką przy odbiorze.

Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu przy każdym zamówieniu zbiera punkty lojalnościowe, które może wymienić na atrakcyjne rabaty w Strefie Premium. Dodatkowo klient pyszne.pl, po złożonym zamówieniu, może wyrazić opinię na jego temat, która będzie także dostępna dla innych użytkowników. W ten sposób można sprawdzić jakiej jakości jedzenie oferuje restauracja z której planujemy coś zamówić.

 

Mamy dla Was niespodziankę!
Odpowiedzcie na pytanie: W jaki sposób szybko i smacznie przygotować potrawę z kurczaka?
Odpowiedzi przesyłajcie na adres redakcja@podajdalej.info.pl do 18.04
Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy bonami o wartości 50 zł do wykorzystania na Pyszne.pl