News 19.03.2019

Przedsiębiorcza Kobieta 2019

Interesują Cię social media, marketing i budowanie własnej marki? Jeśli odpowiedź brzmi twierdząco, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość - wszystkie te tematy będziemy poruszać podczas wydarzenia Przedsiębiorczej Kobiety 27 marca w Krakowie. Zapewniamy dawkę merytorycznej wiedzy, inspirację oraz niepowtarzalną atmosferę w kobiecym gronie.

 

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta skupia niezwykłe kobiety. Wierzymy w kobiecą siłę i chcemy rozprzestrzeniać ją jeszcze bardziej angażując zarówno te kobiety, które uwielbiają działać, jak i te, które potrzebują kogoś, kto pokaże im jaki kierunek obrać. Przyświeca nam piękna idea motywowania wszystkich kobiet do bycia aktywnymi w świecie biznesu. Naszym głównym celem jest dostarczenie rzetelnej wiedzy na konkretne tematy, dlatego prelegentki, które biorą udział w wydarzeniu to mistrzynie swych dziedzin. To kobiety, które osiągnęły już ogromny sukces w biznesie i przede wszystkim chcą się dzielić swoimi doświadczeniami i uczyć kolejne osoby.

 

W środowy wieczór 27 marca prelekcję pt.: “#Humanfirst i customer experience, czyli ludzkie podejście do marketingu w Social Media.“ przedstawi Anna Ledwoń-Blacha. Ta niezwykła kobieta to praktyk mediów społecznościowych oraz fascynatka marketingu.Trenerka i szkoleniowiec głównie w zakresie mediów społecznościowych. Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas, co-founder CRASH Mondays oraz autorka w wielu branżowych magazynach. Anna ma także niezwykle szeroki wachlarz zainteresowań począwszy od black metalu, przechodząc przez fantasy i gry planszowe, a skończywszy na florystyce i roślinach doniczkowych. Na pewno znajdziesz z nią wspólny temat podczas networkingu w trakcie wydarzenia.

 

Drugą kobietą sukcesu, która podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas nadchodzącego wydarzenia jest Iwona Radwan-Sado. Pewnie już teraz pojawiło się to nieodparte wrażenie, że gdzieś już słyszałaś to nazwisko. Istnieje bardzo duża szansa, że właśnie tak było, gdyż Iwona Radwan-Sado to wykładowca akademicki, szkoleniowiec, felietonistka i dziennikarka. Specjalistka w zakresie kształtowania wizerunku w biznesie, wystąpień publicznych i pracy przed kamerą oraz kształtowania własnej kreatywności i rozwoju osobistego. Właścicielka Studia Mody, w ramach którego reżyseruje i produkuje pokazy mody znanych projektantów polskich i zagranicznych oraz licznych topowych marek odzieżowych. Jest także związana z takimi produkcjami telewizyjnymi jak “Rozmowy w toku” oraz “Projekt Lady”. Podczas wydarzenia Przedsiębiorczej Kobiety przeprowadzony zostanie panel dyskusyjny z jej udziałem “Jak budować personal branding?” . To tylko kilka zdań, które można powiedzieć o tych dwóch fantastycznych kobietach. Nie chcemy jednak zdradzać wszystkich szczegółów, gdyż podczas marcowego spotkania będzie można czerpać od nich wiedzę, poznać je osobiście i porozmawiać, do czego zawsze bardzo zachęcamy.

 

Nasze prelegentki to zdecydowanie niezwykłe kobiety, mające niewątpliwą wiedzę oraz doświadczenie, ale jeśli nigdy nie słyszałaś o naszym projekcie, to pewnie zastanawiasz się kim jesteśmy. Projekt Przedsiębiorcza Kobieta powstał z myślą o ambitnych i pełnych zapału kobietach, które stawiają pierwsze kroki na ścieżce zawodowej, chcą zmienić coś w swoim życiu lub po prostu uwielbiają poszerzać swoją wiedzę. Jesteśmy studentkami, które stale chcą się rozwijać. Naszą misją jest motywowanie i inspirowanie do działania.

 

Staramy się tworzyć spotkania tak, by udział w nich dawał odpowiedzi na nurtujące pytania, konkretną wiedzę oraz odwagę do działania. Pewnie znana jest Wam kultowa książka bądź jej ekranizacja “Diabeł ubiera się u Prady” z niezwykłymi i ciekawymi postaciami kobiet. W nawiązaniu do tego tytułu stworzyłyśmy wydarzenie “Diabeł tkwi w szczegółach, czyli kilka słów o brandingu”, na które zapraszamy wszystkie kobiety. Niezależnie czy temat ten jest Ci bliski, czy wręcz przeciwnie - czas poświęcony na rozwój nigdy nie jest zmarnowanym czasem. Spotkanie odbywa się 27 marca w METAFORMA Cafe na ul. Powiśle 11 o godzinie 18:30. Bilety znajdziecie tutaj https://bit.ly/2VxgcKe. Zapraszamy!