News 23.02.2016

Project Management Days 2016

W dniach 25-27.04.2016 odbędzie się konferencja Project Management Days 2016 organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami przy współpracy z Katedrą Zarządzania Projektami Szkoły Głównej Handlowej.

 

PM Days to jedno z największych wydarzeń o tematyce zarządzania projektami w Polsce. Co roku przyciąga ono zarówno specjalistów, jak i studentów oraz wszelkich pasjonatów project management. Konferencja to niepowtarzalna okazja do zdobycia cennej wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania projektami od najlepszych ekspertów, a to za sprawą teoretycznych wykładów i praktycznych gier oraz case’ów.

 

W nadchodzącej edycji zaplanowano 25 wykładów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Konferencja rozpocznie się od panelu dyskusyjnego gdzie zakładamy aktywność twórczą tak prowadzących dyskusję, jak i wszystkich jej uczestników.

Nasi paneliści poprowadzą uczestników rozmaitymi drogami: blok Podstawy ZP adresowany jest do osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w zarządzaniu projektami. Blok Soft Skills odpowiedni jest dla osób, które chcą wzmocnić swoje umiejętności miękkie. Nie zabraknie też wykładów na temat projektów branżowych oraz Narzędzi ZP, których celem jest zgłębienie wiedzy na temat narzędzi oraz praktyk.

Rejestracja rozpocznie się 21 marca.

 

Więcej informacji: www.pmdays.pl
Zapraszamy również na Facebooka: www.facebook.com/ProjectManagementDays