News 24.03.2015

Project Management Days 2015

Właśnie trwają przygotowania do szczególnej, bo X – jubileuszowej edycji konferencji naukowej Project Management Days 2015, która odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia 2015 roku. Jak co roku, o wysokiej klasy wartość merytoryczną i miłą atmosferę zadba organizator- Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami przy współpracy z Katedrą Zarządzania Projektami Szkoły Głównej Handlowej.

 

PMDays to jedno z największych wydarzeń o tematyce zarządzania projektami w Polsce. Co roku przyciąga ono zarówno specjalistów jak i studentów oraz wszelkich pasjonatów project managementu. Konferencja to niepowtarzalna okazja do zdobycia cennej wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania projektami od najlepszych ekspertów, a to za sprawą teoretycznych wykładów i praktycznych gier oraz case’ów.

 

W nadchodzącej edycji zaplanowaliśmy dla Was aż 26 wykładów podzielonych na 4 bloki tematyczne, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Blok Podstawy ZP adresowany jest do osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w zarządzaniu projektami. Blok Soft Skills odpowiedni jest dla osób, które chcą wzmocnić swoje umiejętności miękkie. Osobom, które na co dzień mają do czynienia z zarządzaniem projektami dedykowane są dwa bloki tematyczne: Zaawansowane ZP oraz Narzędzia ZP, których celem jest zgłębienie specjalistycznej wiedzy na temat narzędzi oraz praktyk.

 

Nie możecie się doczekać?

My jeszcze bardziej! Bądźcie na bieżąco i śledźcie nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/ProjectManagementDays?fref=ts