Kultura 26.01.2018

Premiera singla Nicka Sincklera już w lutym w Dzień Dobry TVN.

foto: Joanna Czarnota

Zgodnie z obietnicami już jest! Nowy polski singiel Nicka Sincklera o nazwie „Puste sny”. Utwór promuje i w pełni otwiera drogę na cały polski projekt artysty.

 

A czym będzie ten projekt? To coś czego w Polsce jeszcze nie było, bowiem nie jest to kolejny album oddany bezpośrednio w ręce słuchaczy. To 11 lat życia Nicka w Polsce i 11 utworów, które są częścią całej historii. Autorskie kompozycje oddają w pełni to co piosenkarz czuje do naszej ojczyzny i jak bardzo się z nią utożsamia. To projekt, który wydany będzie właśnie w 11 częściach co kilkanaście dni, budując całą historię.

 


foto: Joanna Czarnota

Sam singiel to opowieść o miłości- czy szczęśliwej ocenicie Państwo sami. Na pewno nie sama sytuacja owego uczucia jest tutaj najważniejsza. Kluczowe bowiem jest to w jaki sposób radzimy sobie z sytuacjami i to o ile silniejsi jesteśmy po każdym jednym doświadczeniu. Muzyka to dzieło Michała Kowalskiego- pianisty, z którym Nick współpracuje na co dzień. Tekst napisany przez Nicka razem z Michałem Kubasiewiczem na podstawie zdarzeń oraz emocji bliskiej osoby. Nad całością czuwał Mateusz Krautwurst, który jako producent nadał ostateczny szlif muzyce oraz tekstowi i połączył wszytsko w spójną całość.

foto: Joanna Czarnota

Niedługo po premierze singla „Puste sny” będziecie mogli Państwo posłuchać w sieci kolejno utworów z albumu „11 x 11” wypuszczonych w ciekawej formie. A już w kwietniu zapraszamy na podsumowanie internetowego polskiego projektu Nicka i jednoczenie rozpoczęcie go w formie koncertów na żywo w całej Polsce. Rozpoczynamy koncertem 08.04.2018 w Klubie Harenda w Warszawie gdzie wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.

 

Premiera nowego singla odbędzie się 9 lutego w programie Dzień Dobry TVN.