News 07.05.2014

PREMIERA KSIĄŻKI: SWOJĄ DROGĄ TOMASZA MICHNIEWICZA

Znany dziennikarz i podróżnik - Tomasz Michniewicz - zabrał w podróż trzy bliskie osoby w wybrane przez nich miejsca. Jak te wyprawy zmieniły ich życia? Odpowiedź Michniewicz zawarł na kartach swej najnowszej książki.

 

Trzydziestolatek z korporacji uciekający od codziennej rutyny do afrykańskiej dżungli. Młoda kobieta mierząca się ze swoimi największymi obawami w świecie ortodoksyjnego islamu. Dojrzały mężczyzna, który postanawia wreszcie odwiedzić miejsca, o jakich marzył przez czterdzieści lat.

Historia jak z filmu, która wydarzyła się naprawdę.

Wyprawy na drugi koniec świata zmusiły całą trójkę do konfrontacji z własnymi lękami, złudzeniami i szansami, które zmarnowali. Kim będą po zakończeniu podróży? Wrócą do starego życia czy pójdą inną drogą?
 

Szanowni Państwo, już 30 kwietnia nakładem Wydawnictwa Otwartego ukaże się książka „Swoją drogą” - długo oczekiwany reportaż autora bestesellerów „Gorączka” i „Samsara”.

To książka o podróżach i zarazem książka-podróż, którą każdy przeżyje inaczej.

Książce towarzyszy niezwykły konkurs: Tomek Michniewicz zabierze w dowolnie wybrane miejsce na świecie osobę, która go do tego przekona. Konkurs wystartował 22 kwietnia.

Partnerami książki są Allegro i KLM, a patronami: TTV, radiowa Jedynka i tanie-loty.pl 
 

 

Turystyczne Koło Naukowe Wagabunda wraz z Wydawnictwem Otwarte zaprasza wszystkich pasjonatów podróży na spotkanie autorskie z Tomkiem Michniewiczem, który podzieli się z Wami opowieściami zaczerpniętymi z jego nowej książki “Swoją drogą”.

Po spotkaniu będzie możliwość nabycia książek Tomka wraz z autografem! :)

Spotkanie odbędzie się w środę 07.05.2014r. o godzinie 18:10 w sali nr 9 Pawilonu Sportowo - Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27.

Wstęp wolny!