Testujemy 08.03.2017

Prawdziwie kobiecy Lenovo C2

Nowy telefon od Lenovo to doskonałe rozwiązanie dla kobiet. Jeśli szukasz prezentu dla ukochanej, bliskiej Ci kobiety, koniecznie weź go pod uwagę.

Święto wszystkich pań

Do dnia kobiet pozostało coraz mniej czasu, warto zatem pomyśleć nad wyjątkowym prezentem dla bliskiej Ci kobiety. Może to być Twoja życiowa wybranka, a może mama, siostra, babcia czy przyjaciółka. Każdy ma choć jedną wyjątkową kobietę w swoim życiu, można więc uznać, że ten szczególny dzień powinien być w jakiś sposób celebrowany przez wszystkich.


Choć pierwszy dzień kobiet był obchodzony w dniu 28 lutego w 1909 roku i został ustanowiony przez Socjalistyczną Partię Ameryki, do Polski dotarł znacznie później. Pierwowzorów tego niecodziennego święta można doszukiwać się już w starożytnym Rzymie. Wtedy bowiem obchodzono tzw. Matronalia, które zwyczajowo wypadały w pierwszym tygodniu marca. Swoją tradycją śmiało nawiązywały do niedawnego nadejścia nowego roku, co właściwie naturalnie w tamtejszej kulturze odwoływało się również do macierzyństwa i płodności. I to właśnie z tej okazji mężowie przekazywali żonom różnego rodzaju podarki.


Dziś sposobów świętowania jest bardzo wiele. Wspólny obiad, romantyczna kolacja przy świecach, wypad do teatru lub kina, a może nieco oryginalniej – tunel aerodynamiczny, weekend w SPA czy krótka, zagraniczna wycieczka. Najczęściej jednak wybieramy prezent, który jest materialny i niesie za sobą wartość praktyczną.

Co kupić na dzień kobiet?

Choć wybór prezentów jest zasadniczo ogromny, samo podjęcie decyzji urosło do miana niemałego wyzwania. Jakoś tak się już utarło, że kobiety uwielbiają wszelkiego rodzaju biżuterię, garderobę lub perfumy. I owszem, każdy z tych podarków bez wątpienia sprawi ogromną przyjemność i wywoła uśmiech na twarzy. Jeżeli masz jeszcze chwilę na wybór odpowiedniego prezentu, pomyśl jednak nad czymś bardziej oryginalnym.


Ciekawą propozycją, a przy tym dosyć ekonomiczną, jest książka. Mogłoby się wydawać, że to nudny pomysł, lecz to tylko pozory. W czasach, kiedy to czytanie staje się mniej popularne, literatura jest podarkiem nie tylko oryginalnym, ale również bardzo wartościowym. Jak bowiem powszechnie wiadomo, czytanie to zajęcie rozwijające i wciągające.


Możesz pozostać w tym klimacie, lecz pójść nieco z duchem czasu i zainwestować w czytnik e-booków. Jego przewaga to przede wszystkim niewielkie rozmiary. Zamiast wożenia ze sobą w torebce grubego tomiska, bliska Ci kobieta może korzystać z urządzenia niewiele większego od typowego smartfona.


A skoro już o smartfonach mowa –one także stanowią interesującą i nowoczesną propozycję. W dzisiejszych czasach to urządzenie absolutnie podstawowe, z którego korzysta każdy i to niemal w każdym momencie. Służy już nie tylko do kontaktu z bliskimi, ale z całym światem i to przy pomocy różnorodnych środków komunikacji.

Doskonały dla każdej kobiety – Lenovo C2

Telefon marki kojarzonej chyba głównie z produkcją komputerów przenośnych jest wprost rewelacyjną konstrukcją, która doskonale odnajduje się w kobiecych dłoniach. Eleganckie i estetyczne wykończenie Lenovo C2 świetnie łączy w sobie nowoczesną linię z klasycznym wzornictwem. Znakomicie leży w ręku, nie wyślizgując się przy tym i pozwalając na prostą obsługę, co dodatkowo wspomaga intuicyjny interfejs. Lenovo C2 wyposażono ponadto w klasowe multimedia oraz dwa sloty na karty SIM. Z pewnością dostarczy każdej pani wiele radości i będzie idealnym prezentem na dzień kobiet oraz każdą inną okazję.