Kariera 15.05.2014

POSTAW NA ROZWÓJ OSOBISTY!

Projekt jest serią szkoleń, warsztatów oraz debat, dzięki którym młodzi ludzie będą mogli kreować nowe perspektywy w przyszłości.

 

W tym roku program konferencji zostanie podzielony na dwa osobne moduły oraz będzie wzbogacony o mini targi pracy. W pierwszym dniu odbędą się dwie debaty na temat umów cywilno-prawnych oraz praktyk studenckich. Do udziału w każdej z nich zostaną zaproszeni partnerzy strategiczni oraz pracownicy naukowi. Przed każdym panelem korporacja będzie miała okazję zaprezentować możliwość rozwoju kariery zawodowej, jaką proponuje. Drugi dzień zostanie poświęcony pięciu szkoleniom, podczas których uczestnicy otrzymają przydatną wiedzę. Warsztaty będą miały za zadanie podnieść kompetencje miękkie studentów Akademii Górniczo-Hutniczej.

 

Konferencja jest organizowana przez Koło Naukowe Kadra działające przy Wydziale Zarządzania AGH w Krakowie. Działalność jest nastawiona przede wszystkim na zdobywanie wiedzy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Misją organizacji jest szerzenie podstaw przedsiębiorczości oraz nieustanny rozwój osobisty młodych ludzi.

 

 Zapraszamy wszystkich studentów do zapisów na poszczególne szkolenia. Uczestnictwo zarówno w konferencji, jak i w warsztatach jest bezpłatne.

 Wszystkie szczegółowe informacja można znaleźć na stronie internetowej:

 www.facebook.com/hrmf.krakow