Kultura 15.05.2015

Pojedynek fotoamatorów - kolejna odsłona Konkursu Fotograficznego Empiku

Przez blisko dwa miesiące, Empik i empikfoto.pl czekają na Twoje zdjęcia. Zmierz się z innymi pasjonatami fotografii w dwóch kategoriach - portrecie lub fotografii ulicznej i zgarnij cenne nagrody. Jest o co walczyć!

 

Empik i empikfoto.pl zapraszają do udziału w kolejnej odsłonie Konkursu Fotograficznego. To już VII edycja tej fotograficznej potyczki, która od sześciu lat zyskuje coraz większą popularność wśród amatorów fotografii. Nic dziwnego, bowiem nagrody, które przewidują organizatorzy umożliwiają rozwijanie umiejętności i szlifowanie warsztatu, a ich łączna wartość w tym roku to blisko 20 tys. zł!

Swoje zgłoszenia można nadsyłać przez blisko dwa miesiące - od 6 maja do 30 czerwca na stronie www.empikfoto.pl/kfe.html dostępny będzie formularz, przez który każdy z uczestników może przesłać swoje prace. Zgłoszenie może zawierać maksymalnie trzy fotografie w jednej z dwóch kategorii - portrecie lub fotografii ulicznej. Ogłoszenie wyników tegorocznej edycji konkursu nastąpi w drugiej połowie lipca, a nadesłane prace oceniać będzie jury w składzie: fotograf i wykładowca Akademii Nikona - Paweł Duma, redaktor naczelny magazynu fotograficznego Digital Camera Poland - Maciej Zieliński oraz redaktor prowadzący serwisu internetowego fotoblogia.pl - Krzysztof Basel.

Jak co roku, Empik i empikfoto.pl przygotowały naprawdę atrakcyjne nagrody. Na laureatów tej edycji czekają:
- 2 aparaty Nikon1 J5,
- 2 monitory graficzne EIZO,
- 6 Warsztatów w Akademii Nikona,
- 2 próbniki kolorów i 2 kalibratory Datacolor,
- 8 bonów do wykorzystania na zakupy w serwisie empikfoto.pl,
- 8 rocznych prenumerat magazynu Digital Camera.

Dodatkowo, w tym roku zostanie przyznana także specjalna Nagroda Publiczności dla autora zdjęcia, które zdobędzie najwięcej głosów internautów. Głosy na wybrane zdjęcie można oddawać na stronie KFE, a każda z osób, która wyśle swoje prace na konkurs lub zagłosuje na zamieszczone na stronie zdjęcia otrzyma kod uprawniający do 60% rabatu na dowolne odbitki w linii Premium lub Standard.

Więcej informacji na temat konkursu, a także zdjęcia laureatów poprzednich edycji dostępne na www.empikfoto.pl/kfe.html.