News 15.05.2014

PEŁNĄ PIERSIĄ

Drogie Studentki! W tym roku, już po raz trzeci, Niezależne Zrzeszenie Studentów Akademii Górniczo-Hutniczej ma przyjemność organizować dla Was wydarzenie o wdzięcznej nazwie „Pełną Piersią”. Jak pewnie zdążyłyście się już domyśleć, projekt ten podejmuje kwestię jednego z najbardziej charakterystycznych atrybutów Waszej  kobiecości, a konkretniej profilaktyki jego nowotworów.

Znajomość profilaktyki raka piersi jest niezmiernie ważna, ponieważ jest to najczęściej występująca choroba nowotworowa wśród polskich kobiet. Niestety jej śmiertelność jest bardzo wysoka i sięga niemal pięćdziesięciu procent. Z tego względu zachęcamy Was do wzięcia udziału w  tegorocznej edycji wydarzenia. Czekają na Was m.in.:

  • Prelekcje specjalistów zajmujących się chorobami kobiecymi
  • Warsztaty z zakresu samobadania piersi
  • Możliwość odbycia konsultacji i skorzystania z porad ekspertów w dziedzinie chorób kobiecych i dietetyka
  • Możliwość skorzystania ze wskazówek stylistów i wizażystów oraz porad dotyczących prawidłowego doboru bielizny i
  • Kurs chodzenia na wysokich obcasach i wiele, wiele innych.

Zapraszamy Was gorąco 6 czerwca do Klubu Studio na Miasteczku Studenckim AGH. Wydarzenie będzie odbywać się w godzinach od 10 do 17.

Serdecznie zachęcamy Panów, aby zmobilizowali swoje partnerki oraz koleżanki.

Dziewczyny! Pamiętajcie, że choroba może spotkać właśnie Was. Weźcie więc sprawy w swoje ręce i bez lęku spoglądajcie w przyszłość bogate w wiedzę, która ratuje życie. Do zobaczenia!