Lifestyle 22.05.2019

Ostatni epizod Gry o Tron to koniec pewnej epoki w telewizji.

Przez lata poświęciliśmy bardzo dużo czasu zastanawiając się co dalej z naszymi ulubionymi bohaterami GOT.  Jeszcze więcej czsu pośięciliśmy na czekanie na kolejny sezon i odcinek. Teraz po wielu latach to się skończyło. 

Nie zagłaębiając się w fakt, jak słaby to był sezon i jak bardzo rozczarowaliśmy się taką formą zakończenia stajemy przed pytaniem - co zastąpi nam GOT. 
Odpowiedź jest prosta - NIC. Nie ma aktualnie niczego co mogłoby nawiązywac rozmachem i historią do serialu produkcji HBO. Z pewnością jednak znajdziecie coś interesującego do oglądnięcia. 

WIEDŹMIN 

To chyba najbardziej oczywista pozycja. Mroczne fantasy, swojski klimat - czego chcieć więcej? 
Juz na wstępie jest jedno podobieństwo do GOT - musimy uzbroić się w cierpliwość. Oczekiwania są równie wielkie jak niepokój czy seral im sprosta. Prawda jest taka, że my znamy już efekty prób ekranizacji tej opowieści. Głównie efekty uboczne. Niestety tego odwidzieć się nie da... i jedyna pociecha w tym, że gorzej się nie da. Czy superman da rade jako Wiwdzmin? Trzymamy kciuki bo to jedna z najlepszych opowieści, którą na pewno warto dobrze zekranizować. 

CZARNOBYL

Miniseria od HBO niespodzieawnie może być hitem tego roku. Doskonała gra aktorska, wspaniale uchwycona katastrofa w czarnobylu, doskonałe zdjęcia. To taki trochę fabularny dokument, który niesamowicie pochłania, pokazując pełną dramaturgie zdarzeń tamtych dni. Pozycja obowiązkowa! 

KOLEJNE GRY O TRON? 

W kuluarach krążą plotki że HBO nie zamknęło zupełnie tematu GOT.  Bzdurny finał bardziej otwiera nowe wątki niż zamyka stare i może okazać się furtką dla HBO. Kura znosząca do tej pory złote jajka być może znosić będzie je dalej. Już nie jako GOT ale jego luźna kontynuacja.