News 15.05.2014

ODKRYJ SWOJE MIEJSCE NA POLITYCZNEJ MAPIE EUROPY!

Wybory do Europlarlamentu już za niecałe 2 tygodnie. Niezależnie od Twoich preferencji politycznych ani podejścia do samej Unii, to wydarzenie będzie wywierało wpływ na Twoją jakość życia i bezpieczeństwo przez kolejne lata. Nie pozwól wybierać innym za Ciebie! Wybierz ludzi, którzy będa reprezentować właśnie Twoje poglądy!

Czym jest EUvox 2014?

EUvox to obiektywne i całkowicie bezpłatne narzędzie w postaci aplikacji internetowej, które zostało przygotowane przez międzynarodowy zespół niezależnych ekspertów, w tym specjalistów z Polski. 

Test EUvox 2014 składa się z 30 starannie dobranych pytań i jest dostępny na stronie www.euvox.eu/pl
 

Kto stoi za projektem?

Stworzony w 2009 roku przez konsorcjum akademickie pod nazwą Preference Matcher, w którego skład wchodzą naukowcy z uniwersytetów z Niemiec, Holandii i Cypru oraz organizację pozarządową Kieskompas, EUVOX jest obecny we wszystkich państwach Unii Europejskiej.

 

Sponsorem projektu są dwie prestiżowe instytucje: Open Society Foundation - Inicjatywa na rzecz Europy (Fundacja Sorosa) oraz Dyrekcja Generalna ds. Komunikacji Parlamentu Europejskiego.

 


Przetestowaliśmy w Podaj Dalej przez kilka dni działanie programu wśród osób preferujących odmienne poglądy i program spisywał się bez zarzutu! 
To bardzo dobre rozwiązanie dla osób nie interesujących się na co dzień polityką.