News 05.01.2021

Ocena działalności STS

O STS słyszał już każdy, kto choć trochę interesuje się tematyką zakładów wzajemnych. To najdłużej działający w Polsce bukmacher, który kontroluje ok. 50% udziałów w swojej branży. Nie trudno więc natknąć się na niego choćby przez przypadek. Nie można jednak zapomnieć o wielu zaletach, jakimi wyróżnia się STS Opinie na jego temat najlepiej świadczą o pozycji zajmowanej przez bukmachera. W niniejszym wpisie przyjrzymy się, dlaczego warto zainteresować się ofertą firmy.

STS opinie o serwisie oraz aplikacji mobilnej

Bukmacher już od samego początku daje świadectwo swojego profesjonalizmu. Czytelna, dobrze zaprojektowana strona internetowa zachęca do sprawdzenia wszystkich umieszczonych na niej informacji. Łatwo też dostać się do najbardziej interesujących typerów zakładek, czyli przede wszystkim zakładów na popularne dyscypliny sportowe. Na dodatek za pośrednictwem stworzonego przez STS portalu można oglądać transmisje na żywo. Mowa aż o 5000 wydarzeń sportowych każdego miesiąca. To ogromna zaleta, którą doceniają dosłownie wszyscy typerzy.

Transmisje meczów oraz zakłady wzajemne są możliwe również przy pomocy aplikacji mobilnej (na systemy iOS oraz Android). To jeden z najwygodniejszych sposobów śledzenia zmagań drużyny, na którą postawiło się pieniądze. Właśnie dzięki temu STS zdominowało rynek. Dzięki prostej obsłudze, komforcie użytkowania i wielu opcjom płatności każdy może dołączyć do gry w dowolnym momencie.

Warto przy okazji dodać, że STS prowadzi stacjonarne punkty przyjmowania zakładów. Jest ich ponad 440!

STS ocena oferty bukmachera

Pod kątem usług STS również wyróżnia się w pozytywny sposób. Wielu uważa, że posiada najlepszą i najbardziej rozbudowaną na polskim rynku ofertę. Obejmuje ona światowe ekstraklasy i pierwsze ligi w piłce nożnej, koszykówkę, baseball, tenisa, hokeja, snookera i dziesiątki innych. Poza tym można też typować wydarzenia w dziedzinie e-sportu czy sportów wirtualnych. Kurs na poszczególne spotkania – zdaniem graczy – utrzymuje się na przyzwoitym poziomie. Zwłaszcza, jeśli chodzi o najistotniejsze mecze w danej kategorii.

 

Bukmacher daje też wiele możliwości bardziej atrakcyjnego obstawiania. Niezliczone promocje i bonusy stanowią doskonałą zachętę do grania. Zaangażowani typerzy z pewnością znajdą tutaj coś dla siebie.

Opinie STS wśród typerów

Jeżeli chodzi o opinie STS trudno natknąć się na negatywne komentarze dotyczące bukmachera STS. Dotychczasowi klienci nie mają na co narzekać. Dobre kursy, rozbudowana oferta, liczne bonusy oraz świetny dostęp do usług (włącznie z profesjonalną obsługą klienta) dają mieszankę, która w Polsce uchodzi za niemal bezkonkurencyjną pod każdym względem.

Łatwo więc zrozumieć, dlaczego bukmacher cieszy się tak dużą popularnością i zdobył tyle udziałów w rynku. Jeśli chodzi o STS ocena powinna jednak zostać w rękach graczy, dlatego warto na własną rękę przekonać się o zaletach przygotowanego przez markę serwisu. Można to zrobić w każdym momencie, niczego nie ryzykując dzięki bardzo atrakcyjnym bonusom powitalnym!