News 18.10.2016

NOWE SERWERY PODAJ DALEJ!

Stało się! tydzień temu nasz serwer padł a dziś mamy już nowy - pojemniejszy i lepszy! 
To dobra chwila by pochwalić się naszymi wynikami! Stronę PODAJ DALEJ odwiedza 170 000 unikalnych użytkowników miesięcznie! 

Jak część z Was zauwazyła, jakiś czas temu strona zaczęła działać opornie, a tydzień temu odmówiła posłuszeństwa. To pierwszy taki przypadek w historii Podaj Dalej więc było nieco nerwowo. Okazało się, że ruch jaki generowaliście przez ostatni czas przekroczył możliwości naszego skromnego serwera, z którym działamy od początku istnienia serwisu. 

Zmobilizowało nas to do energicznych działań i już dziś możemy poinformować, że PODAJ DALEJ działa na nowym pojemnym i stabilnym serwerze, którego nie uda wam się zawiesić tał łatwo  - założymy się? ;)

Jednocześnie chcemy podzielić się z fajnymi wieściami - stronę odwiedza już ponad 170 000 unikalnych czytelników miesięcznie - to wspaniały wynik, którego nie spodziewaliśmy się osiągnąć jeszcze przez dłuższy czas. Już wakacyjne wyniki były bardzo wysokie - to nietypowe jak na portal skierowany do studentów, którzy przeież wakacje poświęcają głównie na wakacje. Ale to co stało się po Waszym powrocie z wakacji zwaliło nas i serwer z nóg. 

Nie pozostaje nam nic innego jak podziękować Wam, że jesteście z nami! My również postaramy się być jeszcze lepsi! 

Trzymajcie się!