Lifestyle 12.10.2021

Mieszkanie w stylu skandynawskim

Każdy z nas ma swój własny styl, podobają nam się inne przedmioty i inne kolory. Ja od zawsze wiedziałam, że w moim nowym mieszkaniu zamieszkają skandynawskie dodatki.

Mogłabym godzinami przeglądać inspirację i szukać wymarzonych produktów. Wiedziałam, że kolorami przewodnimi będzie biały, szary i czarny oraz kształt heksagonu. Te dodatki idealnie komponują się z podłogą z naturalnego drewna, którą wybraliśmy do mieszkania. Bardzo mi zależało, żeby baza wnętrza była uniwersalna.
Takie wnętrze można szybko odmienić wprowadzając np. kolorowe poduszki. Kolor poduszek możemy zmieniać w zależności od naszego nastroju lub sezonu. Ja na ten moment postawiłam w salonie na dodatki w kolorze złota i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Za to w sypialni pojawiło się sporo roślin. Nie zabrakło też niesamowicie modnej w tym sezonie monstery ???? W ten sposób każde z pomieszczeń zyskało swój klimat, pomimo tego, że wszędzie mamy białe, drewniane meble.

 
 

Uzupełnieniem w naszym mieszkaniu są szare, filcowe dodatki. Dzisiaj pokażę Wam kilka z nich, bo jestem w nich zakochana. Bardzo cenię ludzi z pomysłem i tak właśnie powstała marka Niebo Design. Moja miłość rozpoczęła się od filcowych poduszek na krzesła, podkładek pod kubki oraz talerze, a teraz czekam już na zamówiony do sypialni zagłówek.

Będzie to wyglądało super – już nie możemy się doczekać ???? Zobaczcie sami jak prezentują się ich produkty. W ofercie sklepu jest ich dużo więcej ????
Tym sposobem kształt heksagonu w naszym mieszkaniu można odnaleźć wszędzie.