News 13.09.2017

Magia Marzeń po raz szósty!

Już po raz szósty - Ambasador Fundacji Mam Marzenie Małgorzata Kożuchowska oraz wolontariusze serdecznie zapraszają wszystkich na koncert charytatywny "Magia Marzeń VI – edycja krakowska", który odbędzie się 28 września 2017 roku o godzinie 19 w klubie Alchemia przy ul. Estery 5 w Krakowie.
 

 

Koncert jest kontynuacją imprezy, która odbyła się już pięciokrotnie w Krakowie - a który swoją historią zahacza o niezwykłą historię wolontariuszy z warszawskiego oddziału Fundacji, którzy w 2010 roku po raz pierwszy zorganizowali "Magię Marzeń". Była ona realizacją pragnienia jednego z naszych podopiecznych – Mateusza.

 

Chłopiec, zakochany w muzyce, chciał związać z nią swoją przyszłość i marzył o pozostawieniu innym Cząstki siebie. Wyrazem tego miała być własna piosenka, nagrana przez Mateusza. Jedna z Marzycielek - Natalia, napisała wiersz w podziękowaniu za zrealizowane marzenie, do tekstu została skomponowana melodia i tak powstał utwór "Wspomnienia". Niestety Mateusz przegrał z chorobą, a kilka miesięcy później odeszła również Natalka. Pomimo tego wolontariusze Fundacji postanowili zrealizować marzenie Mateusza, nagrywając jego piosenkę i organizując koncert. W Warszawie koncert ten odbył się trzy razy – a w kwietniu 2012 roku magia ta została przeniesiona do Krakowa.

 

Właśnie utworem - "Wspomnienia"  28 września  o godzinie 19 rozpocznie się krakowska Magia Marzeń V. Utwór ten specjalnie na tą okazję przygotuje nasza Marzycielka Ania. Następnie publiczności zostanie przedstawiona misja Fundacji Mam Marzenie oraz podsumowanie działalności oddziału krakowskiego w minionym roku. Na scenie zapewniamy moc atrakcji i wspaniałych gości, będą z nami zaproszeni sponsorzy jak i nasi Marzyciele. Ta część wieczoru zakończona zostanie licytacją dwóch cennych przedmiotów.

Po takim wstępie zapraszamy Państwa na drugą cześć wieczoru. Na początku przeniesiemy Państwa w świat magii recitalem piosenek Anny Jantar. Specjalnie na tą okazję jej największe przeboje zaśpiewają: Azzja Az, Sandra Mika oraz Karol Dziedzic. Po recitalu wystąpi na scenie kabaret BudaPesz. Na koniec zapraszamy Państwa na koncert Renaty Przemyk.

 

Cegiełka na koncert kosztuje jedynie 30 zł. Istnieje możliwość elektronicznej rezerwacji pod adresem: marcin.czerwinski@mammarzenie.org.

Cegiełki w dniu koncertu dostępne również przy wejściu. Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o przybycie na 18:30. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na realizację marzeń podopiecznych Fundacji.