News 25.10.2019

Legalni bukmacherzy w jednym miejscu

Jeżeli zaczynasz przygodę z obstawianiem meczów sportowych i nie wiesz, którzy bukmacherzy są warci uwagi, na którego się zdecydować i zainwestować pieniądze - postaw na legalny portal meczyki.pl W poniższym artykule dowiesz się: 

 • czym jest portal meczyki.pl,
 • jakie są zalety obstawiania online, 
 • jakie bonusy przygotowali bukmacherzy. 

Co oferuje portal meczyki.pl?

Korzystając z portalu, obstawiający mają gwarancję najlepszych typów i bezpiecznych zakładów. Dzięki rankingowi można sprawdzić, gdzie grać, aby zdobyć największe prawdopodobieństwo wygranej. Każdego dnia na stronie prezentowane są najlepsze kursy, promocje oraz usługi dodatkowe. Portal przygotował również ranking bukmacherów 2019. Wszystkie są w 100% legalne. Na tej liście klient znajdzie top internetowych buków, którzy wyróżniają się najlepszymi bonusami na start, wysokością kursów, programami lojalnościowymi, dobrze działającymi zakładami live i wieloma innymi korzyściami. Poza tym ranking bukmacherów online został stworzony w oparciu o łatwość i szybkość rejestracji oraz intuicyjność strony, a także takie rzeczy jak szybkość pojawiania się wyników. Na stronie można zobaczyć szczegółową ofertę m.in.:

 • STS,
 • Fortuna,
 • Etoto,
 • PZBuk,
 • LVBet,
 • Totolotek.

Jeżeli chodzi o dokładny ranking, to najwyżej w zestawieniu klasyfikuje się STS oraz Fortuna. Uzyskały one wysoką ocenę 4,7 gwiazdki na 5 możliwych. W obydwu tych zakładach możliwe są rejestracja bez dowodu, zakłady na żywo, zakłady wirtualne oraz transmisje meczów. W niektórych zakładach można wpłacać już nawet 0,01 złotych.

Jakie są zalety obstawiania online?

Mimo że wciąż istnieje wielu fanów obstawiania stacjonarnego, ten typ odchodzi powoli w zapomnienie. Obecnie gra odbywa się przede wszystkim w internecie. Wszyscy bukmacherzy oferują sportowe zakłady online. Jakie są główne zalety takiego rozwiązania? Po pierwsze bukmacher online jest łatwiejszą, szybszą i wygodniejszą opcją. Dodatkowo można obstawiać gdzie i kiedy klient ma taką ochotę. Jedyną rzeczą, która jest potrzebna to telefon pod ręką. Sama zasada gry nie ulega żadnej zmianie. Ponadto, co bardzo ważne i jednocześnie zachęcające, obstawiając online, gracz zwolniony jest z opodatkowania wnoszonego zakładu. Obecnie bukmacherzy w Polsce to 18 firm, które działają w 100% legalnie (z czego 14 jest dopuszczonych do przyjmowania zakładów online). Pełną listę można sprawdzić na stronie Ministerstwa Finansów – tam można znaleźć wszystkie informacje dotyczące legalnej bukmacherki.

Bukmacherzy i ich bonusy na start

Bukmacherów można podzielić na trzy różne grupy. Pierwsi to legalni bukmacherzy, czyli tzn. firmy zarejestrowane w Polsce. Płacą one podatki i mogą oferować swoje usługi całkowicie legalnie na terenie Polski zarówno poprzez swoje punkty stacjonarne, jak i przez internet. Druga grupa to bukmacherzy nieprzyjmujący zakładów od Polaków tj. firmy, które po wejściu w życie nowelizacji ustawy, zaprzestały rejestracji i świadczenia swoich usług graczom przebywającym na terenie Polski. Ostatnią grupą są bukmacherzy nielegalni tzn. firmy, które mimo braku rejestracji w Polsce nadal świadczą swoje usługi polskim rezydentom, tłumacząc się nadrzędnością prawa europejskiego nad prawem polskim. Na stronie meczyki.pl można znaleźć wyłącznie bukmacherów działających legalnie. Aby zachęcić klientów, firmy przygotowują dla klientów bonusy bukmacherskie. Wszystkie są dokładnie opisane na stronie.  Bukmacherzy działający legalnie Legalni bukmacherzy prowadzą aktywną politykę bonusową skierowaną do wszystkich graczy. Istotnym elementem polityki promocyjnej każdej firmy są bonusy na start, z których można wyróżnić trzy rodzaje:

 • Bonusy bez depozytu - gracze nie muszą inwestować własnych pieniędzy, aby zawrzeć zakład. U niektórych bukmacherów środki bonusowe od razu można wypłacić, inni wymagają obrotu według ustalonych zasad.
 • Bonusy od depozytu - zasada jest prosta, wysokość otrzymanego bonusu zależy od wysokości wpłacanej kwoty. Słowem im więcej wpłacimy, tym więcej zyskamy. 
 • Bonusy bez ryzyka - polega na zwrocie stawki na konto. Zanim otrzyma zakład bez ryzyka, musi dokonać pierwszej wpłaty.