News 24.02.2015

[KONKURS] Poznajcie Teetbee - najlepszy sklep z koszulkami w Polsce!

Lubisz popkulturę? Utożsamiasz się z bohaterami ulubionych filmów czy seriali? W takim razie koniecznie musisz poznać Teetbee! To jedyny taki sklep z koszulkami w Polsce, przekonaj się dlaczego :)

 

Teetbee to jedyny taki sklep internetowy w Polsce, gdzie atrakcyjne koszulki tworzone przez niezależnych grafików są dostępne bez przerwy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zastanawiałeś się kiedyś jakby wyglądało spotkanie bohaterów Krainy Lodu z postaciami z Gry o Tron? Albo spotkanie Godzilli z którymś z Transformersów? Na Teetbee wszystko jest możliwe :)

 

Co ważne, do sklepu wprowadzać swoje grafiki może dosłownie każdy a od sprzedanych koszulek sowity procent trafia do kieszeni projektantów. To świetny sposób, aby dorobić parę groszy podczas studiów!

 

Sprzedaż autorskich koszulek to jednak nie jedyny sposób, w jaki możesz skorzystać z obecności na Teetbee. Jeżeli brak Ci umiejętności graficznych, ale masz ekstra pomysł na koszulkę, to możesz go po prostu dodać do naszej “Bazy Pomysłów” a jeden z grafików podejmie się wyzwania stworzenia Twojego wymarzonego t-shirtu. To do Ciebie będzie należało decydujące słowo dotyczące projektu - gdy zaakceptujesz grafikę, to stworzona przez Was koszulka stanie się dostępna dla klientów Teetbee i będziecie mogli wspólnie na niej zarabiać.

 

Wszystkie nadruki na koszulkach są wykonywane w Polsce, z wykorzystaniem popularnej i bezpiecznej metody DTG zapewniającej długą trwałość grafiki oraz naturalnych barwników, bezpiecznych dla skóry. Bawełna wykorzystywana do produkcji jest wysokiej jakości o odpowiedniej gramaturze a końcowy efekt cieszy oko dobrym wykonaniem i wyraźnym wydrukiem o doskonale odwzorowanych barwach. Nie należy się też obawiać, że kupisz zły rozmiar koszulki - na stronie sklepu są udostępnione dokładne wymiary każdego rozmiaru, więc bez problemu dobierzesz ten idealny dla Ciebie :)

 

Musimy przyznać, że idea stojąca za Teetbee bardzo nam przypadła do gustu, więc zdecydowaliśmy się wspólnie wystartować z konkursem! Jego zasady są bardzo proste - wystarczy wejść na stronę Teetbee na Facebooku i w komentarzach pod postem napisać która koszulka z oferty sklepu najbardziej się Wam podoba. Po trzech dniach wybierzemy najfajnieszą (jedną?) odpowiedź którą nagrodzimy koszulką (szczegóły opiszemy w poście na Facebooku)!