Lifestyle 14.01.2019

Kiedy ostatni odcinek Gry o Tron?

Ze względu na wyjątkowo wymagający proces produkcyjny, uzgodnienia scenariuszowe i nieco inny format finału, musieliśmy uzbroić się w cierpliwosć. 
Teraz jednak mamuy juz pewne potwierdzenie: Finałowy sezon "Gry o tron". Premiera 15 kwietnia 2019 r. 

"Rozmach finałowego sezonu jest zdecydowanie większy niż wszystko, co próbowaliśmy do tej pory osiągnąć" – tak mówi np. David Benioff, który razem z D.B. Weissem zaadaptował na potrzeby telewizji sagę "Pieśń lodu i ognia" napisaną przez George’a R.R. Martina.

 Latem 2018 roku stacja ogłosiła, że szykuje prequel "Gry o tron". Ma trafić na ekrany w 2020 r. Akcja serialu będzie osadzona tysiące lat przed wydarzeniami, które znamy z "Gry o tron".

A zatem HBO nie zrezygnuje tak łatwo z kury znoszącej złote jaja.  


Finałowy sezon "Gry o Tron" to przede wszystkim nieco inny format publikacji serialu. Odcinków będzie mniej będą natomiat dłuższe. A zatem ze zwięzłej chociaz wielowątkowej opowieści powstanie coś w rodzaju kinowej ekranizacji Hobbita. Miejmy nadzieję, że scenarzyści nie popełnią tego błędu i nie będą sztucznie rozciągać fabuły.  Fani "Gry o Tron" zasługują na dynamiczne i pełne emocji zmknięcie wieloletniej opowieści.