Kultura 28.02.2014

SLOT FEST PO RAZ 10 - KALEJDOSLOT

Wszystkich zainspirowanych, rozgrzanych, uskrzydlonych i nakręconych pasją zapraszamy do współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia. KalejdoSLOT, czyli 10. edycja krakowskiego SLOT Festu miksuje to, co do tej pory zagościło pod naszym szyldem i łączy z nowymi inicjatywami. Otwieramy się na dotąd nam nieznane strefy programowe, pragnąc na dwa dni zawładnąd Waszą wyobraźnią, marzeniami, duchem i ciałem. 


CZAS: 26 – 27 października 2013 r. 
MIEJSCE: Kraków || Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży (ul. Wietora 15)
BILETY:W dniach Festu: karnet 30 zł , 1 dzieo 20 zł (w przedsprzedaży od 5 października, karnet za 25 zł do nabycia w SCKM oraz w Klubie Mezcal).
INFO: krakow.slot.art.pl || facebook.com/slot.fest.krakow
KONTAKT: biuro@slotkrakow.pl

10. edycja SLOT Festu to mozaika spotkao z wieloma formami rozrywki i różnorodnymi kulturami. Będziemy wspólnie przemierzad szlaki podróżnicze, na które od dawna mieliśmy ochotę wkroczyd, kierując się nie tylko azymutem na Wschód. Obok stałych punktów znanych z naszej pięcioletniej Festowej przygody jak: slajdowiska, warsztaty, wykłady, przestrzeo gier, czajownia, sloTV czy kino, KalejdoSLOT zaprezentuje całkiem nowe wcielenie w postaci strefy miejskiej i laboratorium doświadczeo.

Dopada Cię jesienne przygnębienie i nuda? Przygotuj się, że na KalejdoSLOCie na pewno nie będzie na nie czasu! Ostatni weekend października wypełnimy kuglarskimi sztuczkami, filmowymi wrażeniami, kreatywnymi warsztatami, naukowymi inspiracjami oraz rozśpiewanymi koncertami – oczywiście granymi na żywo!
 

Przyłącz się do nas!


Jeśli masz ochotę odpocząd lub poznad nowych przyjaciół, bez których człowiek jest po prostu samotną wyspą – po prostu przyjdź, poznajmy się! Na pewno nie zabraknie dla Ciebie filiżanki herbaty i kawałka dywanu w slotowej Czajowni. 


Jeżeli natomiast przewidujesz, że w pierwszym miesiącu nowego roku akademickiego będziesz mied nieco wolnego czasu i jesteś gotów zainwestowad go w tworzenie tej unikaln
ej inicjatywy - zapraszamy do naszej ekipy organizatorskiej. Przygarniemy każdą głowę kiełkującą pomysłami i parę rąk rwących się do pracy! Każdego chętnego do pomocy zarażamy pasją, energią i optymizmem, mamy także garśd dobrych słów i nieskooczenie wiele uśmiechów.

 

PARTNERAMI 10. Festu KalejdoSLOT są:

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie, TKN Wagabunda, Bard, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 4, Klub Muzyczny Mezcal, Anikino, Krakowska Sied Fantastyki, Teoteatr, Sztukmisja, Kino Agrafka, BiznesTube, Skład Muzyczny, Skład Muzyczny, Motion Print, Dragonus. 
 

PATRONATEM MEDIALNYM wydarzenie objęli:

Interia, kuglarstwo.pl, peron4.pl, globtroter.pl, kulturatka.pl, All In UJ, lovekrakow.pl, Karnet, Podaj Dalej, dlastudenta.pl, studentnews.pl, Krakowska Scena Muzyczna, Fragile, Fundacja Korporacja Ha!art, WKrakowie.pl, independent.pl, Klub Podróżników Atlantyda.

 

Autor: Informacja prasowa