News 15.03.2018

Jeśli kochasz zwierzęta, nie możesz przegapić tej imprezy!

W sobotę 17 marca pojawi się idealna okazja, by miło spędzić dzień i jednocześnie pomóc bezdomnym zwierzakom. ŁAPiemy Wiosnę to efekt pierwszej współpracy Metaforma Cafe i Karmimy Psiaki. Między godz. 12 a 18, w Krakowie na ul. Powiśle 11, odbędzie się wydarzenie skierowane dla wszystkich miłośników zwierząt, podczas którego na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, szczególnie dla tych najmłodszych.

 

Co się będzie działo? Między innymi warsztaty z tropienia, które poprowadzi Joanna Czerwińska - trener psów z PiesPrzyjaciel.pl oraz bezpłatne konsultacje pielęgnacyjne, których udzieli Karolina Dyb z salonu Amigo Strzyżenie i Pielęgnacja Zwierząt.

Na najmłodszych czekać będzie także kącik plastyczny i warsztaty z robienia zabawek dla Psiaków.

 

W programie przewidziano także wykład o psach pracujących. Opowie o tym przedstawiciel Komendy Miejskiej w Krakowie, któremu towarzyszyć będzie psiak policyjny.

 

Na zakończenie odbędzie się loteria fantów, przeznaczonych przez wspaniałą GospArt oraz krakowski escape room Come Come.

Przez cały dzień przeprowadzana będzie akcja adopcyjna bezdomnych Psiaków z Fundacji Głos Psa. Na miejscu pojawią się trzy Psiaki z Fundacji, a także wystawa fotografii pozostałych Psiaków.

 

Wydarzeniu będzie towarzyszyć zbiórka karmy oraz kwesta do puszek. Cały dochód zostanie przeznaczony na rzecz akcji Karmimy Psiaki.

ŁAPiemy Wiosnę to pomysł na to, jak miło spędzić sobotę, a przy okazji – pomóc bezdomnym zwierzakom. Powinno zainteresować każdego miłośnika zwierząt!