News 07.11.2014

Jak zaoszczędzić nawet 50zł w ciągu jednej nocy imprezując w najlepszych krakowskich klubach?

Jesteś na liście gości?

 

Pewnie nie raz słyszałeś to pytanie przed wejściem do krakowskich klubów i zastanawiałeś się co właściwie autor miał na myśli. Nie zawsze jednak jest to sposób selekcji, mający na celu wyłonienie klubowych wybrańców. Obecność na liście gości coraz częściej oznacza wpisanie się na specjalną listę where2B. Aby uzyskać dostęp do bezpłatnych wejściówek oraz wielu zniżek, sprytni klubowicze już dziś powinni skorzystać z tego narzędzia i zrezygnować z biegania za promotorami.

 

Po co w ogóle się zapisać?

 

Krakowski rynek jest obecnie wypełniony niezliczoną ilością promotorów klubów i barów. Wśród nich coraz częściej możemy spotkać tych od klubów ze striptizem, rozdających karty wstępu i różnego rodzaju zniżki. Na każdym rogu, przy niemal każdej ulicy możemy spotkać kilka lub nawet kilkunaście nachalnych osób, wciskających w ręce niekoniecznie potrzebne nam kartki. Każdy przechodzień może otrzymać masę takich zaproszeń i nie skorzystać z żadnego -  tylko dlatego że żaden z nich nie trafił w jego gust. Z kolei znalezienie promotora rozdającego zaproszenia do interesującego nas lokalu może zająć wieki. Dzięki serwisowi where2B oraz mobilnej aplikacji możemy skorzystać z podobnych lub nawet korzystniejszych zniżek bez wychodzenia z domu i wybrać tylko te, które rzeczywiście nas interesują.

 

Założyłem nieodpowiednie buty? Jestem źle uczesana? Nie wyglądam wystarczająco dobrze? To jedne z wielu pytań, które zadajemy sobie gdy ktoś odmówi nam wstępu do klubu. Miejsce na liście gości może oszczędzić nam tego zakłopotania. Dlaczego? Powód jest prosty! Zapisując się na wydarzenie, pokazujesz selekcji, że nie znalazłeś się w tym miejscu przypadkowo i już wcześniej podjąłeś decyzję o wybraniu tego właśnie klubu. Z pewnością pomoże to złagodzić kryteria wstępu. Mimo tego, nadal oczywiście powinniśmy pamiętać o podstawowych zasadach; strój sportowy czy turystyczny outfit raczej nie są na miejscu.

 

Jak zaoszczędzić na dziesiątkach imprez?

 

Użytkownicy bezpłatnego serwisu where2B.org za pośrednictwem list mogą korzystać z wielu zniżek i klubowych promocji. Lista gości funkcjonuje na wszystkich wydarzeniach w większości popularnych klubów, między innymi: Frantic, Prozak 2.0, Cień czy Shakers. W samym Krakowie - mieście klubów i imprez - nikt wcześniej nie pomyślał o takim rozwiązaniu. To bez wątpienia gratka dla krakowskich imprezowiczów, studentów oraz turystów. Obecność na listach może zapewnić darmowe (lub po obniżonej cenie) wejście na imprezę lub wydarzenie, promocje na barze, powitalne drinki i wiele innych systemów premiowych. Gdzie jest haczyk? Nie ma! Jedyne co należy zrobić, aby móc korzystać z licznych przywilejów, to w domowym zaciszu lub za pomocą mobilnej aplikacji, zarejestrować się w serwisie where2B.org, wybrać imprezę lub lokal, który nas naprawdę interesuje i zapisać się na liście where2B. Tych kilka prostych kroków sprawi, że promotorów będzie można omijać szerokim łukiem!

 

Przeciętny student Karol, lub turysta Jose z Hiszpanii dzięki temu łatwemu narzędziu mogą oszczędzić nawet 20-50zł w ciągu jednej nocy, co pozwala im, oraz innym sprytnym klubowiczom na zabawę nie raz lub dwa, a kilka razy w tygodniu. Wygląda na to, że przed wyjściem na imprezę sami powinniśmy zadać sobie pytanie: Czy już jestem na liście gości?

 

where2B Kraków jest przewodnikiem po nocnym życiu Krakowa, oferującym szeroki zakres informacji o klubach, barach, pubach, wydarzeniach i koncertach. where2B zapewnia jeden z najobszerniejszych kalendarzy nadchodzących wydarzeń, imprez oraz wskazówek dla turystów, w tym informacje o hotelach, hostelach, wycieczkach miejskich i restauracjach. where2B oferuje również obsługę rezerwacji w najpopularniejszych klubach oraz drukowaną wersję Przewodnika w języku angielskim.