Lifestyle 01.03.2017

Jak ciekawie spędzać czas z przyjaciółmi? 3 najlepsze sposoby!

Masz chwilę wolnego czasu i pragniesz nadrobić zaległości towarzyskie? Od dawna nie masz kontaktu z przyjaciółmi i chcesz im zaimponować czymś niezwykłym? Poznaj najlepsze sposoby na ciekawe, wspólne spędzanie czasu i zaskocz najbliższych świetną rozrywką, zabawą i doskonałą atmosferą. Nie musisz wcale organizować wytwornego przyjęcia ani fundować niezwykłych atrakcji – dobra zabawa jest możliwa szybciej niż myślisz!

 

Wspólna noc filmowa dla miłośników kina

 

Jeśli w gronie Twoich przyjaciół są kinomaniacy, wspólne spędzanie czasu możecie dodatkowo uatrakcyjnić, zastępując typowe spotkanie towarzyskie filmowym maratonem. Kino albo wieczór filmowy w domu, z typowo kinowymi przekąskami, to doskonały pomysł na ciekawy, a zarazem prosty sposób na spotkanie z przyjaciółmi. Ustal konkretną datę, powiadom grupkę najlepszych przyjaciół i zacznij myśleć nad kinowym menu. Wzbogać je chociażby o modne koreczki i tapasy, które doskonale umilą każdy seans. Kolejnym krokiem będzie wybór filmowego repertuaru – możesz podjąć decyzję albo zrobić krótki research wśród przyjaciół, wybierając najlepszą opcję dla całej paczki. Tak spędzony wieczór, a właściwie noc, nie może się nie udać!

 

Pixel Heaven, by doznać rozrywki w wielkim stylu

 

Kolejną opcją, tym razem dla miłośników dobrej rozrywki, są festiwale takie jak Pixel Heaven. To bardzo oryginalny sposób na spędzanie wolnego czasu z przyjaciółmi, który przypadnie do gustu  każdemu miłośnikowi gier. Jeśli Wasze wspólne wyjazdy bądź wyjścia oznaczały do tej pory wyłącznie szaleństwa na mieście, wydarzenie takie jak Pixel Heaven może być świetną odmianą i niebanalną atrakcją. Na czym polega to wydarzenie? To wielki event dla fanów gier komputerowych w formie retro. Chyba każdy z nas grał kiedyś w najbardziej popularne gry komputerowe i ma sentyment do tamtych czasów. Potraktuj więc to wydarzenie jako atrakcyjny, przyjacielski wypad w celu zabawy i poznania niezwykłej, rozrywkowej atmosfery w klimacie retro. Nie będziesz na pewno żałować tak spędzonego czasu z przyjaciółmi!

 

Tematyczna domówka dla ceniących oryginalność

 

Lubisz domówki z przyjaciółmi, ale te klasyczne wydają Ci się zbyt nijakie i bezbarwne? Rozkręć przyjacielską imprezę, dodając zwykłej domówce atrakcyjności. Jak? To proste! Wolny czas zagospodaruj dla przyjaciół, ogłoś imprezę informując dodatkowo o jej tematyce. Możesz postawić na klimat szalonych lat 80-tych, styl marinistyczny czy błyszczące glamour, które wprawi wszystkich w odświętny nastrój. Aby nie ugrzęznąć w kuchni przed przyjściem przyjaciół, odpowiednio wcześniej podziel wszelkie obowiązki – nie musisz bowiem wszystkiego samodzielnie przygotowywać, a z przyjaciółmi na pewno świetnie się dogadasz.

 

Wolny czas to świetna okazja do nadrabiania przyjacielskich zaległości, a zarazem sposób na niezapomnianą zabawę w sprawdzonym gronie!