Podróże 16.03.2014

W 120 MINUT DOOKOŁA ŚWIATA CZYLI...GLOBALMANIA

Ile czasu potrzeba na okrążenie kuli ziemskiej? Czy wykonalne byłoby zrobienie tego w 80 dni, jak mówi tytuł znanej wszystkim książki Juliusza Verne’a? Z AIESEC Kraków można odbyć taką podróż w dużo krótszym czasie, ale z równie wielkimi emocjami i zaangażowaniem. Wszyscy miłośnicy podróży, tych dużych i mniejszych, już 20 marca o 18:00 w klubie PIK, będą mieli okazję przenieść się wraz z naszymi gośćmi do miejsc, o których nawet nie śnili!

 

Naszymi przewodnikami będą Magda i Marcin – młode małżeństwo,  pełne pozytywnej energii które połączyła wspólna pasja i zamiłowanie do przygód. Nikaragua, Panama czy Malezja to tylko niektóre z wielu miejsc, które odwiedzili. Każde z nich łączy się ze wspaniałymi wspomnieniami i niezapomnianymi historiami, którymi chętnie się podzielą. Tymczasem o ich podróżach możecie się dowiedzieć więcej tutaj: www.magdaimarcin.pl.

Kolejni goście, którzy pojawią się na scenie tego wieczoru,  to grupa siedmiorga pozytywnie zakręconych chłopaków, którzy 32-letnim samochodem wyruszyli w podróż po Europie.  W ciągu 29 dni przejechali  10 tysięcy km, odwiedzając 13 państw i udowadniając, że nie ma marzeń niemożliwych do realizacji. Ich niegasnący zapał i entuzjazm porwie wszystkich w pełną wrażeń przygodę życia, gdzie każdy dzień jest wyzwaniem i doświadczeniem, które pozostaje w pamięci na zawsze. O ich wyprawach możecie przeczytać na: https://www.facebook.com/KanciakTrip.

 

To jeszcze nie wszyscy, którzy zaszczycą nas swoją obecnością w dzień poprzedzający rozpoczęcie wiosny! Każdego, kto nie boi się wyruszyć z nami w tę pełną przygód podróż, zapraszamy na spotkanie z odważnymi ludźmi, pełnymi pasji, dla których żadne wyzwanie nie jest zbyt trudne.

Nie wahajcie się ani chwili, dołączajcie do wydarzenia na facebook’u: https://www.facebook.com/events/270593563100573/?context=create i zapisujcie datę 20 marca w swoich kalendarzach! Tego wieczoru nie może Was tam zabraknąć!

 

Czym jest AIESEC?

AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka, licząca ponad 86 000 członków. AIESEC działa w ponad 124 krajach na ok. 1600 uniwersytetach. Organizacja umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, min. dzięki udziałowi w praktykach zagranicznych oraz licznych konferencjach, seminariach i projektach tworzących globalne środowisko edukacyjne. AIESEC pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczną.