News 26.01.2018

Gdzie na kursy i szkolenia dodatkowe

Nieustanne podnoszenie poziomu swojej wiedzy jest obecnie bardzo pożądane. Nie wszyscy mają jednak czas na roczne studia podyplomowe – rozwiązaniem może być udział w odpowiednio przygotowanych kursach i szkoleniach dodatkowych. Wyższa Szkoła Bankowa ma w swojej ofercie szkolenia skierowane zarówno do osób fizycznych, jak i do przedsiębiorstw.

 

Kursy z wielu dziedzin

WSB oferuje szkolenia z wielu dziedzin. Osoba, która zdecyduje się na ofertę Wyższej Szkoły Bankowej, może zapisać się na specjalistyczny kurs z zakresu administracji, prawa i podatków, finansów, informatyki, HR czy marketingu. Kursy i szkolenia w WSB odpowiadają na rzeczywiste potrzeby pracodawców; program jest skonstruowany w taki sposób, by uczestnicy – przy krótkim i intensywnym tempie szkolenia – mogli zdobyć nowe umiejętności, które przydadzą im się w pracy i mogą być kluczem do awansu. Kursy i szkolenia organizowane są przez placówki WSB na terenie całego kraju, a zajęcia prowadzą praktycy, którzy na co dzień pracują w danej branży. Uczestnicy poprawiają także swoje kompetencje społeczne i komunikację. Przewagą WSB jest nie tylko wieloletnie doświadczenie w nauczaniu (również na poziomie studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych), ale także konkurencyjna cena. Uwagę uczestników zwracają też metody nauczania – spotkania mają formę praktycznych warsztatów, w których kursanci aktywnie biorą udział. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu gier symulacyjnych, strategicznych, analiz przypadków, burzy mózgów czy specjalnych treningów.

 

Szkolenia otwarte, szkolenia dla firm

Wyższa Szkoła Bankowa ma w swojej ofercie zarówno szkolenia otwarte (w których udział mogą wziąć wszyscy zainteresowani słuchacze), jak i zamknięte (stworzone z myślą o firmach, które chcą podnieść kompetencje swoich pracowników). Szkolenia in company są przygotowywane w konsultacji z zainteresowaną instytucją; dostosowywany jest program oraz  miejsce czy czas szkolenia. Wszyscy, którzy zapiszą się na wybrany kurs, mogą mieć pewność, że będzie on uruchomiony niezależnie od ostatecznej liczby uczestników. Więcej o specyfice kursów, terminach i programach można przeczytać na stronie http://www.wsb.pl/kandydaci/szkolenia .