Finanse 24.02.2021

Gaz dla firm - z jakiej oferty skorzystać?

Gaz dla firm - z jakiej oferty skorzystać?

Zakładasz firmę? Może już ją prowadzisz i nie jesteś zadowolony ze współpracy z jedną z firm dostarczających Twojej gaz? W takim razie po prostu zmień dostawcę, to naprawdę możliwe i przede wszystkim wcale nie takie trudne, jak może się wydawać. Możesz na tym sporo zyskać, ile? Tego dowiesz się, czytając poniższy artykuł, dlatego zapraszamy do lektury!

1. Gaz dla firm - firma, na którą warto postawić!

2. Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy ENEA?

Gaz w ostatnich latach ciągle drożeje, czy Ty również musisz wciągać swoje przedsiębiorstwo w wir coraz wyższych opłat i niezapłaconych rachunków? Oczywiście, że nie! Dlatego już teraz sprawdź gaz dla firm, na jaki możesz sobie pozwolić bez względu na to, jak wysokie przychody generuje Twoje przedsiębiorstwo!
 

Gaz dla firm - firma, na którą warto postawić!

Na rynku jest kilku kluczowych dostawców gazu dla przedsiębiorstw. Czy jednak wiesz, z jakiej oferty powinieneś skorzystać i dlaczego? Według nas najciekawszym rozwiązaniem będzie postawienie na firmę ENEA, która już od lat dostarcza gaz do firm. Dla kogo jest oferta tej firmy? Dla biznesów, które wykorzystują gaz do celów opałowych, ale także produkcyjnych, co więcej również do firm, gdzie gazu używa się do napędzania silników spalinowych między innymi w maszynach. Z oferty tej firmy mogą skorzystać wszystkie małe i średnie firmy w Polsce!
 

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy ENEA?

Z kilku powodów jednak bez dwóch zdań najważniejszym jest fakt, że do końca roku 2023 Twoja firma, a co za tym idzie również Ty, nie musicie obawiać się podwyżek za gaz! Cena dla klientów biznesowych jest bowiem stała! To jednak nie koniec, jeśli już korzystasz z usług innej firmy, nic nie szkodzi. ENEA wypełnij wszystkie formalności za Ciebie! Jeśli myślisz, że zmiana sprzedawcy oznacza zmiany w instalacji gazowej, mylisz sie - do takich nie dojdzie! Również parametry jakościowe gazu nie zmienią się, wciąż będzie to wysokometanowy gaz ziemny z grup taryfowych W1-W4. Co więcej, jeśli kupujesz w Enei więcej produktów, możesz liczyć na stałe rabaty, które sięgają nawet 30%! Jak sam widzisz, taka oferta przystosowana jest do klienta, warto na nią postawić. Z usług tego dostawcy korzysta wiele przedsiębiorstw w Polsce. Tylko to świadczy, o jakości gazu, ale i samych usług, które doceniane są przez spore grono stałych klientów. Kiedy już zdecydujesz się na gaz od tego sprzedawcy, możesz pójść dalej i na przykład postawić na ich fotowoltaikę, czy oczyszczacze powietrza w swoim biurze!