Kultura 06.11.2014

Fisz Emade Tworzywo & Iza Lach w Krakowe

14 listopada klub Fabryka zaprasza na krakowską koncertową premierę najnowszego albumu Fisza i Emade "Mamut”. Dodatkowo zagra Iza Lach, która zagra materiał ze świeżo wydanego albumu „Painkiller”

 

Fisz i Emade przez lata przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łaczył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. Tak właśnie będzie na najnowszym albumie braci Waglewskich pt „MAMUT“ którego premiera odbędzie się 06. listopada 2014 r. 8 dni później Fisz i Emade z zespołem zagrają w Fabryce najnowszych materiał oraz swoje największe przeboje.

 

Iza Lach od lat intensywnie pracowała nad swoją czwartą płytą. "Painkiller" pojawił się we wrześniu 2014 i zachwyca dojrzałością kompozycji, świetnymi aranżacjami, klimatem. Czuć, że te piosenki wyszły spod ręki kogoś, komu dane było dotknąć epicentrum popowego mainstreamu i pracować z najlepszymi. Iza napisała i wyprodukowała wszystkie kawałki, w dwóch wspomagając się wokalnym talentem Soopafly oraz The Airplane Boys.

 

O rozgrzewkę i after party zadba Kfjatek

 

Bilety: 35/45 zł (http://www.knockoutprod.net, sieć Ticketpro (Empik, Mediamarkt, Saturn), Biletomat.pl oraz Antycafe)

Wejście:19:00

Start: 20:00

 

Fisz Emade Tworzywo Sztuczne:

Fisz Emade Tworzywo Sztuczne, czyli prawdziwa dźwiękowa uczta dla tych, którzy kochają wyszukany hip-hop zmiksowany z funkiem, jazzem, downtempo. Coś dla tych, którzy wnikliwie śledzą dorobek i projekty, w które zaangażowani są Fisz i Emade (czyli Bartek i Piotr Waglewscy, synowie Wojciecha z Voo Voo). Twórcy kapitalnych płyt "F3", "Wielki ciężki słoń" (nominacja do Fryderyka) i koncertówki "Na rzywo w Mózgu" z całą pewnością nikomu nie pozwolą na choćby sekundę nudy. Genialny klimat, fantastyczne emocje, swoboda i mistrzostwo w żonglowaniu konwencjami, niesamowita wyobraźnia, wyczucie smaku. Bije z muzyki Tworzywa ogromna erudycja każdego z muzyków, osłuchanie w wielu gatunkach. Pójście na taki koncert to jak doświadczyć niesamowitej lekcji muzyki, którą prowadzi profesor z najwyższej możliwej półki. Warto pójść i smakować każdą minutę wydarzenia

 

Iza Lach (Łódź, Polska) pop:

Iza Lach jest żywym dowodem na to, że marzenia się spełniają. Mając lat pięć wygrała program "Od przedszkola do Opola", potem została wytropiona przez wytwórnię EMI, a w wieku 18 lat miała już na koncie debiutancką płytę. Potem przyszło parę nominacji do Fryderyków, uznanie ze strony stacji MTV (nominacja do MTV Europe Music Awards 2012), która nazwała ją "Księżniczką polskiego popu". Izę znalazł Snoop Dogg i nastąpił wyjazd do Los Angeles, pisanie piosenek, praca przy filmie, nagrywanie teledysku, utwór do popularnej opery mydlanej… Kariera jak ze snu i to w wieku zaledwie 25 lat! A sen wciąż trwa i oby trwał jak najdłużej, bo z niego rodzą się piękne piosenki. Przyjdźcie zobaczyć Izę Lach na żywo, bo pewnie wkrótce znowu pofrunie za ocean pracować ze światowym topem…

 

Kfjatek

Cracow Beat Club reprezent. Przyklejony do swoich gramofonów stoi na straży dobrej muzyki w Krakowskich klubach. Jedynie sto sześćdziesiąt godzin scratchowania w tygodniu jest w stanie zapewnić mu komfort psychiczny.