News 02.10.2014

ENERGIA POŁUDNIA ZAMIAST JESIENNEJ NOSTALGII

Życie jest jak podróż balonem. Nie mamy wpływu na kierunek wiatru. Walka z nim niewiele zmienia i może pochłonąć sporo naszego czasu i energii. Czasem, aby dotrzeć do celu warto wykorzystać zjawiska zachodzące w różnych warstwach atmosfery i po prostu zmienić wysokość. Czasem trzeba zrzucić balast, by poczuć lekkość bytu, lub przeciwnie: upuścić powietrza i przytulić się do Ziemi. A czasem warto postawić wszystko na głowie.

 

W tym roku prestiżowa, znana na całym świecie konferencja TED Global odbywa się w Ameryce Łacińskiej, w Rio de Janeiro pod hasłem SOUTH – POŁUDNIE.

Brazylijska Copacabana wkrótce zatętni dynamizmem i kreatywną energią. Świeżość spojrzenia opanuje wszystko na południe od równika, a powiew tych zmian dotrze również do zachodniego świata i do Krakowa. 

 

Przygotuj się, że Twój świat też stanie na głowie!

 

Już 9 października o 17.00 można poczuć energię gorącego południa, znaleźć inspirację i zmienić kierunek na TEDx Kraków Live - transmisji na żywo z TED Global w Rio. Spotykamy się w sercu Krakowa, gdzie Kładka Bernatka łączy Kazimierz z Podgórzem, cumuje BARKA food.life.music.

Pierwsza tura wejściówek na TEDxKrakowLive rozeszła się w 36 min od ogłoszenia rejestracji na Facebooku. Ogromnie cieszymy się z takiego zainteresowania! W tym tygodniu druga tura, więc miejcie oczy i uszy szeroko otwarte, dołączcie do wydarzenia na facebooku i bądźcie na bieżąco.

 

Zamiast jesiennej szarości proponujemy słońce Rio, inspirujące wystąpienia niezwykłych ludzi, gorącą atmosferę południa, taniec i inne atrakcje.

 

Odważ się spojrzeć na świat upside down!