Lifestyle 03.12.2020

Egzotyczne meble kolonialne idealnym połączeniem oryginalności i klasycznego stylu?

Wysokiej jakości meble kolonialne wykonane z egzotycznego drewna cieszą się wciąż rosnącą popularnością na polskim rynku. Trudno się temu dziwić, gdyż w wyjątkowy sposób potrafią wprowadzić aranżację naszych pomieszczeń na niespotykany dotąd poziom. Nie czekaj więc i dowiedz się o nich wszystkiego już teraz!

  1. Meble kolonialne – wybierz swój styl.
  2. Drewno wykorzystane do produkcji.
  3. Szafa i komoda kolonialna.
  4. Jedyne takie wnętrze.

Meble wykonane z naturalnego tworzywa – jak drewno – są symbolem jakości i wyjątkowego wyglądu. Niejednokrotnie towarzyszą nam przez całe życie, a nawet przy zmieniających się pokoleniach. Nic więc dziwnego, że tak chętnie po nie sięgamy, chcąc nadać naszym domom i mieszkaniom niepowtarzalnego klimatu. Takie też są kolonialne meble indyjskie – zanim jednak przystąpimy do wyboru konkretnych modeli, warto dowiedzieć się o nich więcej...

 

Meble kolonialne – wybierz swój styl

Jak się można spodziewać, meble drewniane idealnie komponują się ze stylami klasycznymi. Jednak i one znacząco różnią się między sobą. Biorąc pod uwagę meble kolonialne, z powodzeniem wykonamy aranżację w stylu kolonialnym klasycznym, w pełni odwzorowując shabby chic antyk oraz modernistyczny LOFT. Pamiętajmy także, że meble indyjskie spełnią się nie tylko w rustykalnych wnętrzach, ale i nowoczesnych.

 

Drewno wykorzystane do produkcji

Wysokiej jakości meble kolonialne wytwarzane są z drewna niewystępującego na naszej szerokości geograficznej. Jest to: lite drewno palisandru indyjskiego, egzotycznego mango czy też akacji indyjskiej. Charakteryzują się one niebagatelnymi wartościami estetycznymi, a także wyjątkową wytrzymałością, która pozwoli nam cieszyć się nimi przez bardzo długi czas.

 

Szafa i komoda kolonialna

Na szczególne wyróżnienie zasługują zapewne szafa i komoda kolonialna. Meble te, mogąc się znaleźć w wielu różnych pomieszczeniach (od korytarza po salon), stworzą nietuzinkowy, egzotyczny efekt przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej funkcjonalności. Te ręcznie wykonane arcydzieła spełnią wszelkie nasze wymagania i oczekiwania.

 

Jedyne takie wnętrze

Biorąc pod uwagę powyższe argumenty, z wielką łatwością przyznamy, że meble kolonialne to sposób na aranżację wnętrza wysokich lotów, pozostawiając przy tym sporą swobodę przy wyborze stylizacji. Decydując się na ich kupno, możemy być pewni z finalnego zadowolenia i nieustającej satysfakcji, a także podziwu każdej odwiedzającej nasz osoby.