Kultura 27.11.2014

EFEKTYWNE ANDRZEJKI. CHARYTATYWNIE…I Z PASJĄ!

Andrzejki rok temu

Dawid Łasut, krakowski społecznik i aktywista, zaprasza do udziału w szalonej zabawie w rosyjskim stylu!

30 listopada to dzień, w którym tradycyjnie obchodzone są Andrzejki. Wigilia Andrzeja Apostoła, świętego wielu kościołów chrześcijańskich oraz patrona Rosji, może stać się dobrą okazją aby lepiej poznać kulturę naszych sąsiadów. Wszystko to dzięki „Rosyjskim Andrzejkom”, które odbędą się 29 listopada 2014 roku w Krakowie.

To doskonała okazja do świetnej zabawy, czynienia dobra oraz przełamywania stereotypów ponad politycznymi podziałami - zapewnia organizator.

W programie wieczoru m.in. muzyka "na żywo", loteria z cennymi nagrodami, profesjonalna sesja fotograficzna, tort-gigant w formie Cieburaszki, karaoke, tradycyjne rosyjskie wróżby i gry ludowe. Oprócz tego poczęstunek w formie tzw. limitowanego „open bar” oraz bogatego stołu szwedzkiego. Goście będą mieli okazję wziąć udział w licytacji charytatywnej na rzecz "Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami".

Fundatorami nagród są: Femmalium Med.&Spa, hotel „Globus” w Ustroniu, restauracja „Krakowskie Metro” oraz Balkan Express Grill.

DANE KONTAKTOWE:

„Rosyjskie Andrzejki. Efektywnie”
29 listopada 2014 roku.
Restauracja Krakowskie Przedmieście Restauracja
ul. Krakowska 280
32-080 Zabierzów

Cena biletu: 90zł/osoba
Rezerwacja: biuro@efektywnyrosyjski.pl, 692 996 825.

Serdecznie zapraszamy do polubienia fanpage organizatora i udziału w jego kolejnych projektach https://www.facebook.com/EfektywnyRosyjski