Kultura 28.02.2016

Druga gwiazda Juwenaliów UEK 2016!

Mimo zimowej pogody za oknami, wśród studentów zaczyna panować wiosenna atmosfera. Znamy już kolejną gwiazdę Juwenaliów UEK 2016!

 

Mikromusic to zespół, który dzięki mieszance talentu, energii i ciekawych brzmień, rozgrzeje atmosferę pod sceną. Trip-hop, jazz, trochę rocka, a nawet muzyka ludowa to połączenie, które razem z tajemniczym i zmysłowym głosem wokalistki- Natalii Grosiak- stworzy niesamowity mikro-klimat na koncercie i spodoba się niejednemu fanowi muzyki. Jej talent można kojarzyć z takich utworów jak „Takiego Chłopaka” czy „Lato 1996”.

Formacja powstała w 2002 roku we Wrocławiu. Ich kariera rozpędziła się po wygraniu Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2004 roku. W lutym 2006 roku zespół wydał swoją debiutancką płytę pt. „Mikromusic”, która zajęła wysokie miejsce w notowaniu najlepiej sprzedających się polskich płyt. Na swoim koncie mają już 6 albumów, w tym dwa koncertowe.

 

Widzimy się już 5 maja na Kampusie przy ul. Rakowickiej 27! Przypominamy, że bilety można kupić TUTAJ, a niedługo pojawią się w Klubie Studenckim ZaUEK, który znajduje się na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

Mikromusic w PODAJ DALEJ