Lifestyle 12.10.2021

Dodatki do domu, które czynią cuda.

Jestem niesamowitą gadżeciarą, która w mieszkaniu uwielbia porządek, spokój i harmonię. Wszystko ma swoje miejsce i jest starannie dopasowane do pozostałych przedmiotów. Nie lubię przepychu oraz figurek na półkach. Nasze mieszkanie jest małe więc pewnie dlatego staram się, żeby wszystko, co kupujemy do domu było 2 razy przemyślane. Oczywiście gorzej jest ze mną, bo co chwilę mi się coś podoba ???? Na dodatek mogłabym non stop kupować koszyki, które mamy zarówno w łazience (na kosmetyki, brudną bieliznę), kuchni (na przyprawy) i sypialni ????

kulku banner

Dzisiaj pokaże Wam śliczne, święcące kule o których marzyłam od dawna. Chciałam je kupić już jakiś czas temu ale zawsze wypada mi coś, co zajmuje mi czas albo pojawiają się inne, ważniejsze wydatki. Kule Cotton Ball Lights są genialne i nie mogłam się doczekać otrzymania przesyłki. Na stronie www sami możemy komponować zestawy kul, wybierać ich ilość – wybór kolorów jest ogromny. Ja zdecydowałam się na zestaw 10 kul w którym są kule białe, beżowe oraz dwa odcienie szarości. Przewód i kule przychodzą oddzielnie, co oznacza, że sami je montujemy. Moim zdaniem jest to minus zestawu ale znam osoby dla których napinanie kul jest ogromną frajdą. Montażem naszego zestawu zajął się oczywiście Lansik ????

Kule są śliczne i można je wykorzystać naprawdę na wiele sposobów. Można je położy na półce bądź gdzieś zawiesić. Niezapalone dają bardzo delikatny efekt… przynajmniej w moich wydaniu kolorystycznym. A zapalone tworzą bardzo fany klimat. Zobaczcie sami ????

kosz kulki 3

LAMPKI OBRAZ

kulki p