News 12.06.2015

Czas na wodny melanż!

Lubisz wakacyjny luz i zabawę? Chyba nie ma osoby, która przecząco odpowiedziałaby na to pytanie. Wszystkim fanom tych klimatów polecamy krakowski Park Wodny!

 

Wyluzuj i zjeżdżaj! :) Masz tutaj do wyboru zakręcone rury zjeżdżalni zewnętrznych, wewnętrzne zjeżdżalnie rodzinne i Salamandrę z zakręconą misą Tornado! Potem na Tęczową Ścieżkę, przez Rwącą Rzeką do Basenu z Falą! Ewentualnie ścianka wspinaczkowa, dla wytrwałych… :)

Jeśli jesteś ze znajomymi, możecie zagrać w wodne sporty: siatkówkę, kosza i piłkę wodną, a do tego oczywiście zrobić wyścigi pływackie. Jeśli nie jesteście nastawieni na sportowe emocje, wolelibyście relaks i odprężenie, nic prostszego - wbijajcie do aneksu saunowego, do jacuzzi albo wymasujcie się wodnymi biczami i hydromasażami!

Udany wodny melanż gwarantowany! Zdrowo, aktywnie i przyjemnie, a do tego wszystko w jednym miejscu! Park Wodny przygotował specjalną ofertę Studenckie Wtorki. Zniżki sięgają 50%! W każdy wtorek studenci wchodzą za pół ceny! Nie czekaj na wakacje, zrób je sobie teraz.