Lifestyle 29.09.2016

Co kupić na parapetówkę? 5 sprawdzonych pomysłów

Znajomi kupili mieszkanie. Po kilku miesiącach żmudnego remontu zaprosili Was na parapetówkę. Zachodzisz w głowę co im podarować na dobry start i wygodne wspólne życie? Skorzystaj z naszego poradnika. Oto 5 propozycji – sprawdzone pomysły na prezent na parapetówkę. Skorzystaj z naszych porad – Ty masz problem z głowy, a znajomi prezent trafiony w dziesiątkę.
 

 

 

Bez niespodzianki, ale trafione

Nie masz pomysłu na prezent? Zapytaj znajomych wprost, czego potrzebują lub co im się marzy? Zakup mieszkania i remont to duży wydatek. Zwykle kasy wystarcza na najbardziej podstawowe i proste wyposażenie. Masz okazję spełnić marzenie przyjaciół i podarować im upatrzony drobiazg. Taki prezent cieszy bardziej, niż niespodzianka w postaci trzeciego kompletu filiżanek czy nietrafionego kolorystycznie zestawu pościeli.

 

Praktyczne prezenty zawsze w cenie

Wychodzisz z założenia, że prezent powinien być niespodzianką? Postaw na praktyczny upominek. Podpytaj siostry, brata, przyjaciółki gospodarzy parapetówki czy nie wspominali, że brakuje im jakiegoś elementu wyposażenia. Jeśli nie uzyskasz żadnej podpowiedzi, wybierz coś użytecznego. Zawsze sprawdzi się komplet szklanek, talerzy, sztućce, ręczniki czy mięciutki, puszysty koc. Zastanów się, czego Tobie najbardziej brakowało przez pierwsze miesiące, kiedy zamieszkałaś „na swoim”?

 

Mrs&Mr czyli prezent na parapetówkę dla pary

Świeżo upieczeni gospodarze na pewno przez ostatnie miesiące odmawiali sobie przyjemności, finansując zakup mieszkania i remont. Kto powiedział, że prezent na parapetówkę musi być koniecznie jakimś sprzętem do nowego lokum? Zastanawiasz się co kupić na parapetówkę
Pomyśl o Pani i Panu domu, co sprawi im prawdziwą radość. Może wspólne wyjście do kina, kolacja przy świecach w lokalnej restauracji? Zafunduj im romantyczną randkę. Gwarantujemy, że będzie to jeden z najmilszych i najbardziej oryginalnych prezentów, który na 100% ucieszy Twoich przyjaciół.

Zobacz także artykuł: Sprawdzone pomysły na prezent na parapetówkę

 

Planszówka na długie wieczory

Nie znasz gustu znajomych? Nie masz pojęcia, jakie sprzęty udało im się dotychczas zgromadzić? Nie chcesz się dublować? Podaruj przyjaciołom grę planszową. To doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu – zimowe wieczory we dwoje czy też w większym gronie znajomych - na pewno niejedne odwiedziny przed nimi. Dobra zabawa gwarantowana.

 

Coś dla ducha, coś dla brzucha

Nic tak nie rozgrzewa atmosfery, jak ogień z kominka i ... wyskokowe napoje. Sprawdzonym pomysłem na prezent na parapetówkę jest ulubiony trunek gospodarza. Możesz również przynieść Twoje spécialité de la maison – szarlotkę z wypieku, której słyniesz czy sałatkę, którą zawsze zajadają się wszyscy Twoi goście. Spragnionych trunku i potrawy brzuchów na parapetówce na pewno nie zabraknie.